Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157152
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ξανα στην αγαπητη μας μιλφ Νικολ μετα απο 2 μηνες αφου την ειχα πεθυμησει...σπασμενη αυτη τη φορα απο εμφανιση,πολυ κουρασμενη οπως παραδεχτηκε και η ιδια και πλεον φαινεται οτι δε μπορει να δουλευει σε τετοιους δυνατους ρυθμους και ασταματητα καθε μερα οπως παλια
Ενταξει εγω με τη Νικολ εχω μια ιδιαιτερη σχεση και τα λεμε ανοιχτα αυτα...αφου μιλησαμε για ωρα αρχισε να με φιλαει σε ολο το κορμι και κατεληξε στον πουτσο μου που τον πηρε αργα και αισθησιακα στο στομα της και μου εκανε ενα καλο τσιμπουκι ενω δεν ειναι και το δυνατο της σημειο.
Εγω χουφτωνα τις βυζαρες της,δαχτυλιαζα τον υπερβολικα στενο κωλο της,δηλαδη ειναι να απορει κανεις,την ελεγα μαλακιες,την εριχνα σφαλιαριτσες στα μαγουλα...

Πρωτη σταση αυτη απο πανω αφου βαλαμε πολυ τζελ γιατι δεν υπηρχε περιπτωση να μπει ο πουτσος μου στην κλειδαροτρυπα,κουνηθηκε αργα πανω κατω και τον επαιρνε ολον μεσα και με κοιτουσε με πολυ στοργικο υφος Έρωτας
Κουραστηκε ομως γρηγορα την εστησα στα 4 οπου καναμε μια αποπειρα να της τον βαλω στον κωλο αλλα δεν εμπαινε με τιποτα δυστυχως και τελικα την εστησα απο κατω οπου τη γαμησα το μουνι πολυ ωρα αν και πονεσε ο πουτσος μου σ'αυτη τη σταση και τελικα την εριξα ενα δυνατο χυσιμο.
Ε μετα πολυ ωρα κουβεντουλα δεν ελεγε να φυγει απ'το δωματιο

Συμπερασμα...παντα αξιαγαπητη και προθυμη αυτη η γυναικα αλλα οπωσδηποτε τα χρονια δεν κρυβονται πλεον...δε μπορει να δουλευει ασταματητα καθε νυχτα γιατι απλα δεν αντεχει και αρα δεν ειναι αποδοτικη οπως την ξερουμε και την θελουμε.Και επισης αυτη η γυναικα ειναι φαινομενο,οσο πιο πολυ γαμιεται τοσο πιο πολυ στενευει...πονεσε ο πουτσος μου πραγματικα δηλαδη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2015
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.194
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού