Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Sex Studio 56500
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ξανθια Ρωσσιδα Μελινα,γυρω στα 40+ αν και αυτη λεει 37,ομορφη κλασσικη ρωσσοφατσα,μικρα βυζια,πιασιματα μπολικα με κωλαρα...δειχνει εντυπωσιακη και νταρντανα με το κολλητο μινι φορεμα της στο σαλονι αλλα οταν το βγαζει οπωσδηποτε φαινονται και τα χρονια,οι κοιλιες,οι κυτταριτιδες...συμπαθητικη και καυλιαρα στο σαλονι οποτε με επεισε και περασα με 40ε για 69 και γυμνο τσιμπουκι

Λιγη κουβεντα στην αρχη,ειναι απο την Αθηνα και μαλλον εχει ερθει για λιγο εδω τωρα το καλοκαιρι.Τελοσπαντων ξαπλωσε στο κρεβατι και της ορμησα αμεσως αρχισα να τη φιλαω το λαιμο,να ρουφαω τα βυζια της,χαϊδευα το μουνι και τη σουφρα της...λιγο ξαφνιαστηκε απο την επιθεση που της εκανα και μου ελεγε τι καυλιαρης που εισαι και τετοια κολακευτικα Σπασίκλας...την εστησα στα 4 σηκωσα μεχρι τη μεση το φορεματακι της και αρχισα να τη γλειφω τον κωλο με λυσσα και δυναμη και αυτη βογγουσε...ετριψα και τον πουτσο μου στη σουφρα της και στο μουνι ετσι οπως την ειχα οποτε καυλωσα για τα καλα...η σουφρα της ειναι πολυ δουλεμενη αλλα εδω επισημα δε δινει κωλο
Την εστησα και απο κατω οπου εγλειψα το ταλαιπωρο μουνι της και η θειτσα γουσταρε και εκανε μμμμμ και ειχε σπασμους

Μετα ξαπλωσα εγω για πιπα,εκανε κατι προσπαθειες να τον παρει βαθια αλλα πιο πολυ με πονουσε παρα με ευχαριστουσε,εδινε πολυ πιεση στο πουτσοκεφαλο αλλα εβαλε και δοντι τελοσπαντων δεν ηταν κατι σπουδαιο η πιπα της

Πρωτη σταση με καβαλησε απο πανω και εγειρε μπροστα οπου πλακωθηκαμε στα γλωσσοφιλα αλλα κουραστηκε γρηγορα,μετα πισωκολλητο σε αργο τεμπο οπου της εριχνα και μπατσες στα κωλομαγουλα και μετα την εβαλα απο κατω γιατι ηθελα να βλεπω τη ρωσσικη καυλοφατσα της,μου ελεγε και μπολικες ατακες και την εριξα ενα δυνατο χυσιμο ενω αυτη με εσφιγγε με δυναμη πανω της
Αρκετη κουβεντουλα μετα και χαβαλε και αποχωρησε αφου μου ειπε οτι με συμπαθησε παρα πολυ Ματάκι

Συμπερασμα...απο αποψη τεχνικης δεν ειναι κατι σπουδαιο αλλα θελει να σε ικανοποιησει.Εχει πολυ τρελα πανω και αμα βρεις τα κουμπια της ανοιγεται και ειναι πολυ καλη στο επικοινωνιακο κομματι και τελοσπαντων ειναι μια συμπαθητικη ρωσσιδα με την κλασσικη καυλιαρικη ελληνορωσσικη προφορα.Ειναι μια καλη επιλογη αλλα δε θα κατσει πολυ εδω στη Θεσσαλονικη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2015
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.194
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mixaliss

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού