Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 152 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
H Nαταλύ είναι μία ώριμη κοπέλα από Ουκρανία κατά δήλωση της και εργάζεται στην τρίτη βάρδια στο συγκεκριμένο μαγαζί.Εμφανισιακά είναι λεπτή,με μαλλιά καστανοκόκκινα προς το καρέ περίπου, τα στήθη της είναι δυομισάρια και είναι χαλαρής υφής και κρεμαστά.Βλέποντας την σε αυτό το μαγαζί όπου εργάζονταν σε ντουέτο με την Βαλέρια και ακούγοντας το πρόγραμμα που περιελάμβανε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό έκρινα ότι η κοπέλα είναι μία πολύ καλή περίπτωση.Και πραγματικά δεν διαψεύστηκα μιας και η κοπέλα είναι μία αρκετά τίμια επιλογή και υπερκαλύπτει σε υπηρεσίες το δεκάρικο.
Η Ναταλύ μπήκε στο δωμάτιο φουριόζα και με βρήκε να πλένομαι στον νεροχύτη.Περίμενε να τελειώσω στωικά την προεργασία και κατόπιν αφού συστηθήκαμε για να σπάσει ο πάγος την πλησίασα όπως ήταν όρθια και άρχισα να την γλύφω σε λαιμό και στήθη,χαιδεύοντας ελεύθερα το μουνάκι της που είχε αρκετή κρέμα.
Κατόπιν ξάπλώσαμε στο κρεββάτι και η Ναταλύ αφού με ρώτησε πως προτιμώ το τσιμπούκι,άρχισε να καθαρίζει το πέος μου με μωρομάντηλο περνώντας και τα αρχίδια μου κατόπιν υποδείξεως ένα γύρο.
Στην συνέχεια άρχισε να τρίβει το σώμα της πάνω στο δικό μου καβλιάρικα καταλήγοντας με τα βυζιά της στο πέος μου.Αφού το εργαλείο μου είχε σκληρήνει ικανοποιητικά το πήρε στο στόμα της και άρχισε να το τσιμπουκώνει αργά,με ρυθμό και σχετικά βαθειά.Η αίσθηση ήταν σχετικά καλή.Κατόπιν προτροπής μου εστιάστηκε και στα αρχίδια μου γλύφωντας και κατόπιν ρουφώντας απαλά για να μην με πονέσει την κάθε μπάλα ξεχωριστά.
Της πρότεινα στάση 69 και αυτή δέχθηκε αρκετά πρόθυμα.Στην στάση αυτή παρατήρησα ότι και το κωλοτρυπιδάκι της ήταν σχετικά δουλεμένο αλλά στο πρόγραμμα δεν παρεχόταν.Μετά απο λίγο η κοπέλα με ρώτησε αν επιθυμώ και σεξ η να συνεχίσουμε σε αυτό το μοτίβο.Μιας και ήθελα και σεξ της έγνευσα καταφατικά και πέρασε το λάστιχο.
Η πρώτη στάση ήταν με την κοπέλα απο πάνω μου.Αρχικώς πάτησε με τα πόδια της στο στρώμα και έκανε βαθιά καθίσματα πάνω στο πέος μου και κατόπιν στα γόνατα να συνεχίζει να παλινδρομεί την λεκάνη της.Στην συνέχεια την έφερα πιο κοντά μου και άρχισα να την γαμάω εγώ,χουφτώνοντας αβέρτα.
Στην στάση του πισωκολητού στήθηκε και πάλι τίμια χωρίς να κλέβει παρέχοντας μου πλήρη θέα της κωλοτρυπίδας της και του μουνιού της.Άρχισα να την καρφώνω χωρίς κανένα πρόβλημα απολαμβάνοντας την στιγμή.
Τρίτη στάση το ιεραποστολικό όπου και πάλι άρχισα να παλινδρομώ ικανοποιητικά μέσα της τόσο στην γονατιστή στάση όσο και με τα κορμιά μας ενωμένα.Το μόνο μείον ήταν η κρέμα που ήταν άφθονη σε ποσότητα αλλά όλα τα άλλα ήταν ικανοποιητικά.
Για φινάλε αφαίρεσα προφυλακτικό ξάπλωσα και την έβαλα να μου κάνει ορχεολειχία.Κατόπιν την έβαλα να μου κάνει τσιμπούκι,το οποίο αυτήν την φορά ήταν βαθύ,υγρό και ακούγονταν και τα ρουφήγματα (σλουρπ,σλουρπ) για να με κάνει να τελειώσω.Πράγματι τα κατάφερε και τελειώνοντας περίμενε καρτερικά να αδειάσω το φορτίο μου στο στόμα της,πράγμα που για μένα είναι άκρως σωστό.Γενικά το τσιμπούκι που συνεχίζεται και στην διάρκεια του οργασμού ανακόπτει την ευχαρίστηση.Η Ναταλύ έκανε το σωστό. Αφού άδειασα όλο το φορτίο η κοπέλα συνέχισε λίγο ακόμα το τσιμπούκι για να στραγγίσει και κατόπιν τα έφτυσε στον νιπτήρα.
Συνοψίζοντας η κοπέλα αποτελεί μία πολύ καλή επιλογή και την προτείνω σίγουρα προς δοκιμή μιας και υπερκαλύπτει το δεκάρικο με το παραπάνω.Εγώ πάντως θα ξαναπεράσω σίγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2015
Όνομα κοπέλας
Ναταλύ
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2015
Ενδιαφέρουσα περίπτωση . VFM € € €
10 Αυγούστου, 2015
Βάση της περιγραφής σου πρόκειται για την ίδια από Μ.Α. 15.
Πάντως χθες την πήρα για 2η φορά στο Μ.Α. 15 3η πάλι βάρδια και όντως είναι vfm.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2