Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπερα σε ολους. Χθεσινη επισκεψη στο πανω σπιτακι. Να προσθεσω εδω οτι η κριτικη ειναι ολιγον υποκειμενικη διοτι η κυρια Ριτα με καβλωσε παρα πολυ. Παρκαρισμα και εισοδος στον οικο. Αδειος δροσερος μυρωδατος!!! Ναι!Ναι!Ναι! Βγαινει η κυρα απο το κουζινακι και ηταν οτι επρεπε. Μου θυμισε τις τσοντες που βλεπω (ΜΟΜ) εξου και ο τιτλος. Μιλφαρα για τα δικα μου γουστα. Σχετικα ψηλη με στηθος νο 2 λιγο πεσμενο κωλο πολυ καλο για την ηλικια της (45+) με ενα τατου σκορπιο στο δεξι κωλομερι. Εντυπωση μου εκαναν και τα ποδια της. Κυταριτιδα μηδεν. Ρωσικα γονιδια. Το μονο κακο στο σωμα της ηταν η κοιλια της. Μεγαλη κοιλια που πολλους μπορει να τους χαλασει. Εμενα παλι καθολου. Το 20 ευρω βγκε αυτοματα. Εισοδος στο δωμα και μικρη αναμονη. Ειχα ξεβρακωθει και ηδη ημουν πετρινος. Εισοδος της κυρας και κατευθειαν χουφτωματα στην κωλαρα της.. Την επιασα απροετοιμαστη.. ΚουλΚουλ Μου λεει να χαλαρωσω λιγο και ξεκιναει τα χαδια και τα φιλια.. Κατεβηκε μονη προς τις μπαλες τις περιποιηθηκε και μετα ξεκινησε να γλυφει κορμο. Με ρωτησε με ή χωρις. Η καβλα με νικησε. Τσιμπουκι χωρις λοιπον πολυ καλο για μενα διοτι ειχε τουρλωσει την κωλαρα της την εβλεπα απο τον καθρεφτη και με ειχε πιασε ενα ριγος καβλας. Χαμόγελο Την σταματαω προφυλακτικο και πρωτα απο πανω. Καλο μουνακι στενο για την ηλικια της και κλασικα χουφτωματα και ανοιγμα της κωλαρας της. Συνεχισαμε ετσι για κανα 3 λεπτο και μετα ιεραποστολικα. Εκει καθως την ειχα απο κατω και της εχωνα με δυναμη εκανε να με φιλησει. Η καβλα παλι νικησε. Της εδωσα ενα φιλακι παρατεταμενο. Εμμμμ Για τελος της ειπα να στηθει στα 4 αλλα δεν προλαβα και πολλα. Λιγο η καβλα λιγο η στημενη κωλαρα. Ηρθε το τελος. Δεν εφυγε κατευθειαν. Μιλησαμε για το τι θα κανουμε το καλοκαιρι αν ειμαι παντρεμενος και κατι αλλες τετοιες παπαριες. Το θεμα ειναι οτι δεν ντυθηκε και ετσι οπως εβλεπα το μουνακι της ξανακαβλωσα... Τεσπα την επομενη φορα. Αυτα τα ολιγα. Αν την ξαναπετυχω θα την ξαναγαμησω.

Καλο Καλοκαιρι μαγκες!!!!

Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2015
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
machinehead 7
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
533
Πόντοι:
2.137
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού