Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εξερεύνηση μεταμεσονύκτια στα πέριξ Φυλής κοινωφελή ιδρύματα με κύριο στόχο μια δεκάλεπτη τουλάχιστον συνεδρία με την Αλέξια στο Φωκαίας 27 ισόγειο ή την Αμαλία στο Φωκαίας 17Α, οι οποίες για κακή μου τύχη έφυγαν για διακοπές στη Μύκονο παρακαλώ (τουλάχιστον τα λεφτά μας δεν βγαίνουν έξω και παραμένουν στην πατρίδα). Ψάχνοντας - ψάχνοντας κατέληξα στο σπιτάκι της Φυλής 71Β όπου δούλευε η χαμογελαστή Μόνικα εξ Ρουμανίας όπως η ίδια ισχυρίζεται. Εχοντας διαβάσει αρνητικά σχόλια από συναγωνιστές για αυτή, πήρα το ρίσκο να περάσω στα ενδότερα μαζί της γιατί με είχαν καυλώσει διαφορά σχόλια φίλων για το ελεύθερο στοματικό Γλώσσα, πού εγώ γενικά αποφεύγω... Μην έχοντας και πολλές επιλογές, έδωσα το μπλε χαρτάκι στη μανταμ και εισήλθα στα Άγια του Ναού. Το δώμα δεν είναι και από τα καλύτερα, κάτω από το μέσο όρο της περιοχής Θυμός τι να κάνουμε σκέφτηκα, ας πήγαίναμε αλλού... Μετά από λίγο μπήκε η μικρά στο δώμα.
Η Μόνικα είναι ένα μαυρισμένο πιπίνι με καλό σωματότυπο και στα υπέρ της το κωλί της!... Γλώσσα Αν και στο σαλονάρισμα βγαίνει χαμογελαστή, μέσα εμφανίζεται αρκετά μαζεμένη και λίγο βιαστική θα έλεγα. Της είπα να γυρίσει μπρούμητα για να φιλάω το κωλί της και να τρίβομαι πάνω του, παράλληλα έγλυφα την πλάτη της και το λαιμό της. Μετά τη γυρίζω ανάσκελα και ξεκινώ ένα γλυφομούνι πού φάνηκε να της αρέσει, αν και στην αρχή ήταν λίγο αρνητική. Βλέποντας ότι ήμουν παραπάνω από έτοιμος, πήγε να μου περάσει προφύλαξη. Της λέω ότι για το ελεύθερο στοματικό πέρασα... Μην μπορώντας να το αποφύγει μου τον πήρε στο στόμα και με απογείωσε! Έρωτας Το κακό ήταν ότι κάθε λίγο σταματούσε και μου υπενθύμιζε να μην χύσω στο στόμα της Λύπη (φαίνεται την έχει πάθει από ορισμένους και την πληρώνουν οι υπόλοιποι). Πίπα σχετικά καλή, χωρίς χρήση της γλώσσας όμως, ούτε περιποίηση των @@ . Σταματάει απότομα και μου περνάει προφύλαξη λέγοντάς ότι πέρασε ο χρόνος μου και περιμένουν άλλοι...Θυμός Ήμου όμως φτιαγμένος από το ακα στοματικό και δεν άργησα να εκσπερματώσω σε ιεραποστολική στάση φιλόντας τα στηθάκια και το λαιμό της.
Πρόταση αγοράς για τη Μόνικα: Η Μόνικα είναι ένα μαυριδερό πιπίνι με καλό σώμα, πού σε πείθει εύκολα να περάσεις στο δωματιάκι της...λίγο τα γελάκια και τα χαμόγελα της, λίγο τα κουνήματα και τα τριψήματα της στο σαλόνι, μπήκες πάει. Μετά βλέπεις όμως έναν άλλο χαρακτήρα, πιό απότομο, πιο βαριεστημένο και λίγο βιαστικό. Στα υπέρ της ότι είναι καθαρή. Προτείνεται μόνο σε πιπινολάτρες και μόνο για το ελεύθερο στοματικό και το 69, με την προϋπόθεση να μην ενοχλούνται από τις διακοπές και τις συνεχείς παρατηρήσεις της...μόνο συμβόλαιο δεν υπέγραψα ότι δεν θα χύσω στο στόμα της...
Καλή συνέχεια σε όλους και ο Θεός να είναι μαζί μας! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2015
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Αυγούστου, 2015
Ελεύθερο στοματικό και να σου ζαλίζει τα αρχ. για να μην τελειώσεις στο στόμα της και μάλιστα στο κοσάρι είναι άθλιο vfm . Πάνε αυτά , πέρασαν αυτές οι εποχές . Ειδικά την στιγμή που άλλες για να σε κερδίσουν στα καταπίνουν κιόλας ... ακόμα και στο δεκάρικο .
10 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνώ άρχοντα.. Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2