Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 181 10
Στριπτιτζάδικα 312095
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
...όσο νύχτωνε μια παράξενη τρυφερότητα μας κατέκλυζε , και φτάσαμε να ανταλλάσουμε ρομαντικά λόγια με τον Δάσκαλο πίνοντας προκαταρκτικό καφέ...
...είμασταν αποφασισμένοι να μην κεράσουμε χορό ή πότο και να αντλήσουμε όση απτική απόλαυση ήταν δυνατόν τζάμπα , αλλά οι απότομες αντιδράσεις των κοριτστιών στην απόρριψη της προτάσεών τους για κέρασμα ήταν πληγή για μια ευάλωτη καρδιά σαν τη δική μου ...
τα αξιοσημείωτα της βραδιάς ήταν:
-ο Δάσκαλος προσέλκυε σαν μαγνήτης τα κορίτσια και ως άλλος σκηνοθέτης εξέφραζε τη γνώμη του για την πορνική χορογραφία!
-χυλός 1:η κοπέλα με τα γυαλιά και τον κώτσο μου έκανε γκριμάτσα απαξίωσης μου μίλησε απότομα μετά την απόρριψη, και έτσι βρήκα παρηγοριά στο 1ο show με τον antonio να γαμεί και μετά να απεμπλέκεται απο την εκάστοτε παρτενέρ στέλνωντάς τη στα θυμαράκια για να καλέσει αμέσως μετά την επόμενη σε ένα σπιράλ καύλας που λέγεται alcatraz psycho...
-χυλός 2: μια μελαγχροινή με πλαστικούς μαστούς με το που αρνήθηκα το χορό εκνευρισμένη σηκώθηκε και έφυγε όμως και πάλι αποζημιώθηκα παρακολουθώντας την ,επι σκηνής σε λεσβιακές περιπτύξεις με μια ξανθιά συμμαθήτριά της στο 2ο show
-με απαξίωσαν κανα 2 φορές ακόμα ( αν και η μια με μούτζωσε!) , αλλά η βραδιά έγινε ενδιαφέρουσα με την είσοδο ερασιτεχνών στο μαγαζί: μια μιλφ βυζαρού με τον συνοδό της , κανα δυό ζευγαράκια , και μια κοριτσοπαρέα με μια μελλόνυμφη συνέθεταν το ειδυλλιακό σκηνικό...
...show για γυναίκες ...καιπαραδόξως η μιλφ βυζαρού δεν ανέβηκε στην πίστα αλλά το έκανε η μέλλουσα νύφη και η σεμνότυφη γκόμενα ενός πιρφόρου...η νύφη είχε ξεσαλώσει , της έπιαναν τα βυζιά και γούσταρε , μας έδειξε το άσπρο βρακάκι της ενώ έπαιζε αντίστοιχα με το πουλί του στρίπη , ενώ η σεμνότυφη ήταν πιο σεμνότυφη αλλά έπαιζε και αυτή με τον στρίπη , να ναι καλά τα κορίτσια μας καύλωσαν και ελπίζω να μην χαλάσει ο δεσμός τους... !
...ακόμη ένα show με ολοκληρωτικό γυμνό απο 3 κοπέλες και ο λάμπρος (πελάτης) αποδέχτηκε την πρόταση του σχολιαστή να γαμήσει επι σκηνής τη μια... , μας επέδειξε τη στύση του αλλά η κοπέλα δεν τον βοήθησε να ολοκληρώσει και έτσι βρέθηκε να πιρφορίζει τον φαλό του μπροστά σε όλους (!) , να ναι καλά το παληκάρι μας προσέφερε λίγο κωμικό ηδονισμό...
ανασύρω απο τη μνήμη μου, ενα συνεσταλμένο μπαζάκι που είχε καυλώσει επι σκηνής, μια υπερπαραγωγή show το prison break , επίσης θυμάμαι τους μεγάλης διάρκειας χορούς επι σκηνής , το ικανοποιητικό εμφανισιακό επίπεδο των κοριτσιών αν και προσωπικά το πλαστικό και το κατα κοινής ομολογίας όμορφο σώμα δεν με καυλώνει, αντιθέτως με τον Δάσκαλο που είχε στύση και μου έτριβε αισθησιακά το χεράκι (χιουμορ!)...
Συμπέρασμα: τις 15 μάρκες που ποντάραμε τις βγάλαμε και με το παραπάνω απο το show επαγγελματιών αλλά και ερασιτεχνών που παρακολουθήσαμε, τα κορίτσια όμως ήταν πολύ απότομα και δεν αντιδρούσαν και πολύ τρυφερά στην άρνηση των προτάσεών τους , επίσης βλέπουμε ότι το μαγαζί προσελκύει πιρφοροπαρέες κοριτσοπαρές και ζευγαράκια , πιρφορίζοντας το όλο σκηνικό...anyway η βραδιά ήταν πολύ τρυφερή με την ρομαντική ημισέληνο απο πάνω να μας λούζει με το ασημένιο της φώς...!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2015
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Αυγούστου, 2015
Πολύ καλή κριτική αρχοντόπουλο με σημάντικά και εποφελή συμπεράσματα... Καπέλο
Προσκύνημα Προσκύνημα Προσκύνημα
08 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δάσκαλε είσαι πάρα πολύ ρομαντικός Έρωτας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2