Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 314877
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κορμάκι πολύ ωραίο όπως φωτο(σε φις ΝΕΤ μαύρο).όντως η ηλικία της είναι αυτή.προσωπάκι μπανικο,καλό άνω του μέσου όρου.εντυπώσεις:άνεση χρόνου(πήρα πρόγραμμα 60€ παρεπιπτοντως).η π Ι Ο στενή τρυπούλα που έχω δει ποτέ_όχι μόνο σε επαγγελματία αλλά και σε κοπέλα_.με το ζόρι να βάλω ένα δάχτυλο(εκείνη τη στιγμή φαντάστηκα το κωλαράκι πόσο πιο στενό θα ήταν_το οποιο το δίνει παρεπιτοντως όπως ανακοίνωσε η υπηρεσία).λόγω δικής μου περιποιησης(με χαιδεμα,δάκτυλο και σαλιωμα)την έκανα να τελειώσει κι εκείνη ανταπέδωσε με αβίαστο χρόνο και αρκετό σοσιαλ μετά το τελείωμα όπου μιλήσαμε αρκετά. Ευχάριστη κοπέλα.πολύ ωραίο σωματακι.αληθευει η κριτική προηγούμενου περί του προσώπου αλλά με το μέιλ απ δεν είναι κάτι που σε χαλαει.καλή διάθεση και gfs που μου έκανε εντύπωση παρόλο που είχε αναφερθεί από συναγωνιστή ότι είναι για paw.θετική κριτική από εμένα και αλλαγή πλεύσης από εμένα που πλέον θα προτιμώ κορίτσια που τιμούν τα λεφτά που τους δίνεις και είναι ευχάριστα και όχι ντίβες(πανέμορφες μεν) που νομίζουν ότι σου κάνουν και χάρη και σε μελετάνε.αυτά από εμένα.θα ξανατιμηθει σε επόμενη ευκαιρία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα Σέρβα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Manager69

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού