Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Αννα την ειχα lock-αρει καιρο λογω σωματοτυπου και λογω αυτης της b-class ανεπιτηδευτης πουτανιας που εβγαζε το καυλαντισμα της στο σαλονι. Εδενε αψογα με τον χωρο στον οποιο βρισκοταν, ακομα και τα εσωρουχα της ανεδιδαν καλτια και περιθωριο, σωστο Μεταξουργιωτικο αερα. Οταν αποφασισα να την παρω ειχε προηγηθει απο το προηγουμενο βραδυ σεξαρα στο σπιτι της Ε. και η ορεξη μου δεν ηταν και η μεγαλυτερη. Παρολα αυτα και επειδη σπανια βολταρω χωρις να καταθεσω, ανεβηκα τα σκαλια και περιμενα την παρουσιαση της χοντρης τσατσας ωστε να δω την Αννα και να περασω. Το δωματιο σε σχεση με το επανω μαγαζι οπου εχει ανακαινιστει υπολειπεται και συγκαταλεγεται στα χειροτερα του Μεταξιου, γιαυτο τον λογο σκεφτομαι να μην βαλω 3 η 2 οπου και ειναι η αντικειμενικη του τιμη και να βαθμολογησω συμφωνα με τα Μεταξενια δεδομενα. Αλλα οχι, θα βαλω. Η τσατσα χαριτολογωντας μαλλον, ελεγε στην παρουσιαση οτι η Αννα κανει το ενα το αλλο το παραλλο και τελος προσεθεσε οτι βαζει σοκολατα στο μουνακι της. Εκει η Αννα την διορθωσε λεγοντας οτι βαζει σοκολατα "στον πουτσο του και γλειφω" κανοντας την καρακτηριστικη κινηση με την γροθια της και το ανοικτο της στομα. Αφου μπηκε και απλα εκλεισε χωρις να σφραγισει την πορτα - λεγοντας οτι δεν κλεινει αλλο- στα του δωματιου δεν ειχε να επιδειξει κατι το ιδιαιτερο. Πιπα σχεδον χωρις καθολου προκαταρτικα, πολυ μετρια και με το κακο συνηθειο να προσπαθει να φορεσει λαστιχο χωρις να τραβηξει το κεφαλι εξω, κατι που παντα διορθωνω εγω με τις τανες. Μετα ανεβηκε απο πανω οπου ηθελα να χαζευω το μικροσκοπικο της κορμι που σημειωτεον δεν εχει καθολου βυζι. Για τελος στα τεσσερα οπου μετα απο λιγα λεπτα τελειωσα με την Αννα να ξεφωνιζει "ετσι δωσε τα χυσια σου μεσα στη μουναρα μου" πραγμα που σε συνδυασμο με τις προβλεπομενες ενδορφινες της στιγμης της κορυφωσης με εκανε να γελασω δυνατα βγαινοντας ταυτοχρονα απο μεσα της. Η Αννα με κοιταξε χαμογελωντας ντροπαλα. -Παντα τετοιες μαλακιες λες; την ρωτησα. -Πως θα περασουνε για μενα 6 ωρες; μου απαντησε γελωντας, κανοντας με να διακρινω καποια αμυδρα ιχνη ντροπης που μαζι με την βιασυνη της να ντυθει και το χαμογελο που περεμενε, συνιστουσαν ενα παραξενο κοκτειλ. Χαιρετουρες, ντυσιμο και σπιτι για μπανιο. Κλασσικα και αγαπημενα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
endorphin
Μέλος
Εγγραφή:
27 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
89
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού