Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 71 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πέρασα μια κατά τις τρις από Ρεμούνδου, Αλκαμένους και Τροφωνίου το επίπεδο δεν ήταν άσχημο απλά δεν μου έκανε κέφι ...
Μπαίνω στο Βέργας2 για να δω ποια κοπέλα είναι και ο υπηρέτης που είναι και εξηκίου18 μου λέει πως στο δωμάτιο είναι η Ίννα.
Πρόκειται για μια κοπέλα που είχα δει αρκετές φορές το τελευταίο διάστημα αλλά δεν έμπαινα και είπα να μπω. Βγαίνει η κοπέλα από το δωμάτιο, είναι κοντή, μελαχρινή με μπλέ μάτια, μικρό σχετικά νερουλό στήθος και κώλο το πλαδαρό αλλά μαλακό στη αφή, έχει και ένα τατού πάνω δεξιά στον ώμο.
Μπαίνω στο δωμάτιο που είναι στην είσοδο του οίκου.
Κάνω ένα μπανάκι και έρχεται και η κοπέλα, είναι Ρουμάνα ( εμένα μου έμοιαζε για Αλβανίδα), ετών 22. Με ρωτά και εμένα τα δικά μου και αρχίζουμε μια κουβέντα έτσι όπως ήμασταν ... για να αρχίσει το ματς, μπαλαμούτια, η πούτσα μου να ακουμπά στο νινάκι της γυμνά, να έχουμε γίνει κουβάρι, φιλιά στο στήθος της και τον λαιμό, ενώ το ίδιο έκανε και αυτή όσοι ώρα έπαιζα εγώ, φιλιά στο μάγουλο για να πέσουν μετα τα ρομαντικά φιλιά στο στόμα με γλώσσα και χωρίς, εναλλαγή στάσεων αυτή από επάνω μου και ξανά τα ίδια, κάτσαμε αρκετά λεπτά έτσι ... ύστερα για λίγο γλυφομούνι που δεν της αρέσει, δεν έκατσα πολύ ... και μετά στοματικό, πήγε να το πάρει ακάποτα αλλά δεν ήθελα και μου βάζει με προσοχή προφυλακτικό, η κοπέλα είχε κάτσει στο κρεβάτι στάση σαν να χέζει και μου έπαιρνε τσιμπούκι αρκετά καλό για κάποια λεπτά, εγώ φίλαγα την κωλάρα της και πότε την οδηγούσα στο τσιμπούκι.
Πρώτη στάση στα τέσσερα με καλή συμμετοχή είχα πιάσει τα καπούλια της και μετά τα πόδια της και την γάμαγα ενώ για το τέλος ιεραποστολικό, που με το ζόρι μπορούσα να γαμήσω καλά ενώ την φίλαγα στον λαιμό και μετά φιλιά στο στόμα για να έρθει έντονα το τέλος μέσα της.
Κουβέντα μετά για αρκετά λεπτά στο κρεβάτι για διάφορα θέματα και αναχώρηση ...

Είναι μια κοπέλα που μου άρεσε, αν και ήταν ερωτηματικό για εμένα στην αρχή ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2015
Όνομα κοπέλας
Ίννα
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού