Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πρώτη φορά γράφω κριτική με τόσο εκνευρισμό. Και το κάνω τώρα για να εκφράσω αυτό που νιώθω τώρα και όχι αυτό που θα νιώθω αύριο…

Οι κοπέλες είναι απλά επικίνδυνες, μετά από τόσα χρόνια που κάνω συνεδρίες είναι η δεύτερη φορά που έχω φοβηθεί για την υγεία μου.

Να το πάρουμε από την αρχή. Το πρωί προσπάθησα να βρω το τηλέφωνο της, και το πόσταρα στο φόρουμ και έκλεισα το ραντεβού για αύριο. Παρόλα αυτά σήμερα είχα λίγο χρόνο και έκανα μια απόπειρα, όπου το ραντεβού κανονιστικέ άμεσα και σε 30 λεπτά βρεθήκαμε.

Πρώτα, η Κατερίνα έχει όντος ένα γλυκό αλλά βλάχικο πρόσωπο ενώ η Βίκη είναι απλά βλάχικο και άσχημο. Μπήκαν μέσα με μία βαρεμάρα όπου σκέφτηκα αμέσως “την πάτησα”. Επηρεασμένος όμως από τις κριτικές όπως και του συναγωνιστή μας εδώ λέω οκ ίσως μετά το μπανάκι να πάρουν μπρος.

Με το που βγάζουν τα ρούχα βλέπω κάτι σώματα όπου για 21 και 19 είναι απαράδεκτα, ναι μεν είναι αδύνατες αλλά είναι όλα κάτω. Η Κατερίνα έχει το φτιαγμένο βυζί το οποίο είναι κακό, απορώ πραγματικά με τα διάφορα κριτήρια σε αυτό το θέμα. Η Βίκη κατά την άποψή μου είναι απλά χάλια, χάλια πρόσωπο, οδοντοστοιχία, σώμα απλά χάλια, κρίμα τα νιάτα της.

Τέλος πάντων, προσπερνάω τα πρώτα ξενερώματα και περιμένω, με ρωτήσανε αν μπορούσαν να πάρουν ένα ποτάκι, όπου είπα ναι, και αφού ήρθαν τα ποτάκια μπήκαν για μπάνιο και περίμενα στο κρεβάτι.

Όταν βγήκε η Βίκη από το μπάνιο παρατήρησα κάτι λίγο πιο πάνω από το μουνί της, και ο μαλάκας το προσπέρασα … Επίσης παρατήρησα τα χείλη της Κατερίνα πως ήταν πρησμένα και λέω από τον ήλιο θα είναι.

Ξεκινάει ο αγώνας όπου η απειρία τους λόγο ηλικίας είναι προφανές, και όποιος το αμφισβητεί ας μου στείλει ΠΜ να του πω με τα ίδια λεφτά που να πάει, διότι δεν αρκεί σε ένα ντούο να έχεις 4 βυζιά και 2 μουνιά και 4 χέρια αν αυτά δεν είναι σε αρμονία. Ίσως επειδή έχω βιώσει κάποια ντούο που τα σπάνε ο δικός μου ο πήχης να είναι σε άλλο επίπεδο.

Εδώ απλά γαμούσα 2 διαφορετικές κοπέλες χώρια, συγκεκριμένα μου είπε η Κατερίνα “μην μου την φιλάς, ζηλεύω”, ναι μεν σπάστηκα αλλά μετά είπα δόξα το θεό!

Αφού είχα προβληματιστεί με το σημάδι που είδα, και είχα ξενερώσει με τον εαυτό μου που επέλεξα αυτό το ντούο άργησα αρκετά να πάρω μπρος και να τελειώσω, και η όλη η διαδικασία ήταν διεκπεραιωτική.

Και εδώ αρχίζουν τα κακά.

Να ξεκαθαρίσω ότι πρωτίστως το λάθος είναι δικό μου, που δεν ζήτησα εξετάσεις εκ’τον προτέρων, και μέχρι σήμερα δε το έχω κάνει ποτέ.

Ζητάω από την Βίκη να δω λίγο το σημάδι και τι να δω ΓΕΜΑΤΗ κονδυλώματα! Θα ήθελα να ξέρω αυτός που της έγλυφε το μουνί δεν τα είδε; Και της λέω καλά ξέρεις ότι έχεις κονδυλώματα, και μου αρχίζει κάτι μαλακίες περι πήγα στον γυναικολόγο και μου είπε να βάλω μια κρέμα και μαλακίες. Με τον που βγαίνει και η Κατερινα από το μπάνιο και με βλέπει ενοχλημένο της εξηγώ πως αυτό είναι πολύ ανεύθυνο και επικίνδυνο για την υγεία τους και για εμάς του πελάτες… Και ενώ μέχρι κάποια στιγμή υποστήριζαν πως δεν είναι τίποτα της ξεφεύγει της Βίκη πως για αυτό αλλάζαμε προφυλακτικό όταν έμπαινα στην Κατερίνα. Αυτό μου είχε κάνει εντύπωση διότι δεν άλλαζα προφυλακτικό όταν πήγαινα από την Κατερινα στην Βίκη, αλλά αντίστροφα το έκαναν, άρα ήξεραν πολύ καλά ότι κάτι παίζει και κάτι έχουν!

Τρελάθηκα εκείνη την στιγμή, και αφού καταλαβαίνω πόσο ανεύθυνες είναι, παρατηρώ τα χείλη της Κατερίνας και τι να δώ, δεν ήταν σκασμένα αλλά είχαν έρπης ή σίγουρα είχε έρπη πριν 1 - 2 μέρες, και την ρωτάω για αυτό, και μου λέει όχι ο γιατρός μου είπε να βάζω μία κρέμα, και ρωτάω ποια κρέμα, και μου λέει αυτή με το λιοντάρι …. Fusicor!!!!!!!

Και πάνω από όλα αυτά μου ζήτησε να μην πω τίποτα, και να μην το διαρρεύσω, το θράσος τους είναι απερίγραπτος!

Πραγματικά δεν ξέρω τι να πω, πρώτα έχω χεστεί επάνω μου, προσπάθησα να πλύνω την περιοχή με Betadin μπας και γλιτώσω αλλά ίσως είναι πλέον μάταια.

Να πω πως οι συναγωνιστές που δεν αναγνωρίζουν κάποια βασικά στοιχεία STD είναι κατά την άποψη μου απαράδεκτοι. Δεν θα σταθώ στην εντελώς παραπλανητική κριτική, όπου η αντικειμενικότητα είναι σεβαστή μέχρι ένα σημείο όμως. Εδώ δεν προστατεύουμε τους δικούς μας μην κολλήσουν και τίποτα, ειδικά όταν είναι φως φανάρι!

Η Κατερίνα όπως και η Βίκη, είναι 2 μικρές βλαχάρες από την Βουλγαρία οι οποίες είναι επικίνδυνες για όλους μας

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Μέλος
Εγγραφή:
17 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
58
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

31 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Αυγούστου, 2015
Χρησιμότατη η κριτική σου !!!Ματάκι
05 Αυγούστου, 2015
βασικα ειναι η πρωτη σου κριτικη,και οχι απλα η πρωτη με τόσο εκνευρισμό οπως λες.
Για καποιο περιεργο λογο σε πιστευω!
Μαυρο οχι μεχρι να αλλαξουν μυαλα,αλλα για παντα!
A
alpula
05 Αυγούστου, 2015
μπραβο παιχτη που τα εγραψες και ελπιζω να μην εχεις τιποτα
05 Αυγούστου, 2015
Τις σιχάθηκα ήδη. Δε μ ενδιαφέρει αν είναι η πρώτη σου ή τελευταία κριτική εγώ σε πιστεύω..ΚΑραμαύρο στα πατσαβούρια
05 Αυγούστου, 2015
φιλε δεν ξερω αν ειναι αληθινη η οχι η κριτικη σου αλλα μονο και μονο στην ιδεα δεν υπαρχει περιπτωση να παω.Παλι καλα με προλαβες στο τσακ ..
05 Αυγούστου, 2015
Τυπε καλα κανεις κι ενημερωνεις! Εμενα μου ειχε ερθει ενα αλλο cg με περιοδο..
05 Αυγούστου, 2015
Συμφωνω και με τους δυο συναγωνηστες!!!! Την ειχα δοκιμασει πριν ενα χρονο περιπου... δεν ειχα δει τιποτα!! Οσο αφορα την περιγραφη του φιλου ειναι 100% αληθεις!!!!!!! Delete οριστικα και απο εμενα!!!!!
Z
z4
05 Αυγούστου, 2015
Ο τίτλος της κριτικής σου θα έπερεπε να είναι ...Εάν πάλι δέν είσαι παντρεμένος η δεσμευμένος και δέν μασάς για την διαδικασία, καλά θα ήταν να τις ξανακαλέσεις με ενέδρα μπάτσων για να τις μπουζουριάσουν τις παλιοκαριόλες ώς αντίποινα!Θυμός Πάνε για προληπτική εξέταση σε κάποιον καλό αφροδισιολόγο και πέστον τι ακριβώς έγινε... Έχε το νου σου γιατί τα κονδυλώματα κάνουν μέχρι αρκετό καιρό για να εκδηλωθούν..Λύπη
05 Αυγούστου, 2015
Παίζουν και σε άλλες αυτά!
Και όχι μόνο σε ανεξάρτητες!!!

Μάγκες δεν γλείφουμε ποτέ τέτοιες γυναίκες...
Η διαδικασία σε αυτές τις περιπτώσεις είναι οι εξής...φοράς το κοστούμι στον κύριο εκεί κάτι, πηδάς και τέλος... ούτε βάζεις χεράκι μπροστά ούτε βάζεις χέρι πίσω και προπάντων δεν γλείφεις!!!!

Είστε σοβαροί κάποιοι εδώ μέσα που πάτε με γυναίκες που κάνουν 5-10 ραντεβού τη μέρα (άρα πάνω από 1000 ραντεβού περίπου το χρόνο) και αρχίζετε και γράφετε κιόλας ότι τις γλείφετε;
Έχετε ιδέα για τα ΣΜΝ ή για τους τύπου ηπατίτιδας;;;;
Κάποια κολλάνε ακόμα και αν φοράτε προφυλακτικό... κάποια κολλάνε και μόνο με το στοματικό.... και εσείς φόρα παρτίδα;;;;
05 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με την κριτική σου έσωσες πολύ κόσμο...!!!!και εμένα μαζι...
31 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3 4