Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156258
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο 5 χρονια αδιαφοριας για την Εβελινα, σκεφτηκα...τι να κανει αυτη η ψυχη.? αραγε.!! Χμμμ; τοσα χρονια μετα απο 2 πληρωμενες συναντησεις, μου ηταν αδιαφορη γενικα, χωρια η αγενια της μερικες φορες στο σαλονακι λες και αποριπτεις την υπερμουναρα πουτανα της Σαλονικης. Ο μονος λογος για να την ξαναπληρωσω θα ηταν ποιος αλλος.?? απο τα 2 υπεροχα...βυζια της.!!! Ναι!Ναι! τα εφερνα στο μυαλο μου ωρες πριν την επισκευτω και αναστατωνομουνα... τσατσα η κλασικη μπιτζοτσατσα με ισιο μαλι πλεον, το ετερο ιμυση της Εβελινας, χαμογελαστη σημερα...(ποιο φουρνος γκρεμιστηκε.??) Χμμμ; ...40€ για ακαποτο τσιμπουκι, και με το που με παει η τσατσα στο δωματιο ψιλοσοκαρομε με την εικονα...Money Mouth μεσα στο δωματιο ειχε ενα κλουβι, και ενα ηλεκτρικο μπαλαγκο με μια μπαρα, σαν αυτο που ανεβαζουν ξυλα στα μπαλκονια, ή που εχουν στις οικοδομες κτλ βιδωμενο στο ταβανι, για μπονταζ καταστασεις, σαν 1η φαση μου περασε απο το μυαλο οτι η τσατσα θα μου την επεφτε και θα με εδενε στο μπαλαγκο για να με τιμωρισει για ολα αυτα τα βραδια τοσα χρονια που την εβλεπα στο σαλονι και εφευγα στο ακουσμα Εβελινας... αλλα ευτηχως αυτο δεν εγινε, θα απορουσε και αυτη με την κινηση μου να πληρωσω και να μπω στο δωματιο... χωρια που προσφερε πετσετουλα για ντουζακι...Σπασίκλας
Η Εβελινα ειχε κινηση εκεινο το βραδυ, θα ελεγα περημενα αρκετα στο δωματιο ωστε να ξεπεταξει τους 2 προηγουμενους απο εμενα, το ακουσμα στα ψιλοτακουνα της μπενοβγενοντας στα δωματια αλλα και την ωρα που ερχοταν προς τα εμενα, μου ξυπνησε ενα συναισθημα που ειχα ξεχασει τοσα χρονια εγκλωβισμενος στην ρουτινα του πληρωμενου ερωτα...ανοιξε η πορτα και μπηκε μεσα, χαμογελαστη με μια διαθεση οχι και τοσο καλη, μια κουραση στο προσωπο της φενοτανε, εμφανησιακα μετα απο τοσα χρονια κραταει την αδυνατη σιλουετα της, δεν εχει βαλει ουτε ενα γραμμαριο, το κωλαρακι της παραμενει αφανες, στο προσωπο παραμενει ομορφουλα, εχασε λιγο την γλυκια αθωοτητα που ειχε, το μαλι παραμενει ξανθο, στο καιριο σημειο της...τις βυζαρες της, εκει νωμιζω οτι εχουμε μια μικρη αναβαθμιση, με το που εβγαλε το σουτιεν αυτα αντι να τα πεσουν με μανια στην γη μανγητισμενα απο την βαρυτητα, αυτα κοιτουσαν περηφανα το ταβανι.!! Χμμμ; πιστευω κατι εχει κανει εκει μια μικρη ανωρθωση ισως...προκαταρτικα προσφερε ελαχιστα αρκετα και ουσιωδη ωστε να με φερει στα ορια, με της βυζαρες της δεν εδειξε να ενοχλητε οσο και αν της επεξεργαστηκα, απλα αυτο το βυζι δεν υπαρχει...Ναι! η πιπα της αν και ακαποτη δεν με συγγινησε, πολυ δοντι και μου εδεινε πονο...καθολου αισθησιακη, αλλα εγλυψε και αρχιδακια ελαφρυα... Μεγάλο χαμόγελο τα ποδια της ερμιτικα κλειστα δεν εδειχνε να θελει να τα ανοιξει να παιξω με την μουναρα της...
Στα του αγωνα, με καβαλησε, φορμαριστηκε σωστα και με 4-5 κινησεις με ειχε κανει να αρχισω να πεταω βεγγαλικα και βαρελοτα...το μουνι της τεροιαξε γαντι πανω στο πουτσο μου, τα ενιωθα ολα μεσα της, οι βυζαρες της υπεροπλο μπροστα στο στομα μου εικονα μαγικη.!!...ημουν ετοιμος να της τα δωσω αλλα εκανα κρατει και την γυρησα απο κατω, εκει με ξενερωσε λιγο που εβαζε το χερι μπροστα στο μουνι της να μην μπενω ολος μεσα και τα μπαλακια να μην βρισκουν τοιχο.!! η αισθηση του μουνιου της μειωθηκε αρκετα αλλα κοιτοντας τα ματακια της και ακουγοντας την ανασα της να βαραινει, κατεθεσα το πολυτημο σπερμα μου...καθησε ξαπλωμενη, μιλησαμε για κανα 2λεπτο και αποχωρησε λεγοντας μου ...να ξαναρθεις.
Μετα απο τοσα χρονια δεν βρησκω λογο να πω γιατι αργησα τοσο, κοινως δεν μετανιωνω, η Εβελινα δεν μου εδωσε αιτια να πω τι εχανα τοσο καιρο, ηταν μια μετρια προς καλη καταθεση ισα ισα να φυγουν τα χοντρα, το θεμα ειναι οτι η κατασταση δεν ηταν κομοδινοκατασταση ουτε ξεπετα, η Εβελινα μεγαλωνει, και η σταση της και οι κινησεις της μου φανηκαν ακρως επαγκελματικη, θα μπορουσε να βαζει φωτιες, αλλα εκεινο το βραδυ δεν το εκανε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.159
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Αυγούστου, 2015
Αχ να σαι καλα φιλε αυτα που γραφεις "σαν 1η φαση μου περασε απο το μυαλο οτι η τσατσα θα μου την επεφτε και θα με εδενε στο μπαλαγκο για να με τιμωρισει για ολα αυτα τα βραδια τοσα χρονια που την εβλεπα στο σαλονι και εφευγα στο ακουσμα Εβελινας..." ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο απλα θεικο!!!
05 Αυγούστου, 2015
Επική κριτική από αυτές που τις διαβάζεις μονορούφι, είχες κέφια όταν έγραφες, έχω καιρό να πάω με την μικρή και την πεθύμησα κι εγώ, απ τις 15 περίπου φορές μόνο κανα διό με στεναχώρησε, κι όλες τις άλλες πέρασα πολύ καλά, η αλήθεια είναι πως πεθύμησα το κωλαρακι της, δεν ξέρω όμως αν το δίνει ακόμη Γλώσσα
05 Αυγούστου, 2015
"το ακουσμα στα ψιλοτακουνα της μπενοβγενοντας στα δωματια αλλα και την ωρα που ερχοταν προς τα εμενα, μου ξυπνησε ενα συναισθημα που ειχα ξεχασει τοσα χρονια εγκλωβισμενος στην ρουτινα του πληρωμενου ερωτα..."
σε νοιώθω φίλε...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3