Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173468
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Οι καβλες μου ηταν ακομα στα υψη και ειπα να παω να γνωρισω και εγω την Αφροδίτη.Περασα με 30€ και μετα απο μια 5 λεπτη αναμονη ερχεται η Αφροδίτη.Πολυ προσχαρη και κεφατη,γδυθηκε και αρχισε να με χαιδευει σε ολο το κορμι μου και με προσφερε αυτες τις βυζαρες για γλειψιμο,ενω εγω την ελεγα να με βαραει το κεφαλι μ'αυτες,κατι που εκανε.Εβαζε τον πουτσο μου αναμεσα στα βυζια της,ειχε γινει καγκελο απο την αρχη και περασε καποτα και αρχισε ενα τσιμπουκι με καλο ρυθμο,οχι deep αλλα τον χτυπουσε προστυχα στη γλωσσα της,ενω εριξε και και καναδυο πουτσοσκαμπηλα στα μαγουλα της απο μονη της η τον χτυπουσε με πολυ δυναμη μετα απο δικη μου παροτρυνση στα βυζια της.
Για αρχη ανεβηκε απο πανω,πατουσε με τις πατουσες της στο κρεβατι και τον επαιρνε πολυ δυνατα στο μουνακι της,ενω μ'ελεγε και πολλα καβλολογα και εγω επαιζα με τις βυζαρες της.Επειδη δεν ηθελα να τελειωσω με μονο μια σταση,την ξαπλωνω και αρχιζω να την γαμαω αργα και αισθησιακα ενω αυτην να συνεχιζει τα καβλολογα.Δεν κρατηθηκα και πολυ και μετα απο λιγο εχυσα,ενω ειχα πεσει μεσα στην αγκαλια της.
Ηταν μια καλη καταθεση,χωρις τιποτα το ιδιαιτερο ή το εξωφρενικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 03, 2015
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού