Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169356
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειχε περασει κοντα χρονος απο τοτε που πηρα την Ειρήνη και ειπα να την ξανατιμησω.Περασα με 40€ με ελευθερο στοματικο.Λιγη αναμονη και ερχεται η Ειρήνη.Καθεται διπλα μου στο κρεβατι,της βγαζω το σουτιεν και αρχιζω να της γλειφω τα βυζακια ενω αυτην να με χαιδευει τ'αρχιδια και την πουτσα που εχει γινει καγκελο.Ξαπλωνω και αρχιζει το τσιμπουκι οπως το γουσταρω,deep.υγρο,με φτυσιματα.Καποια στιγμη οπως τον καρφωνε στο λαρυγγι της και ημουν ξαπλωμενος,περασα το ποδι μου πανω απο το κεφαλι της και της πιεζα το κεφαλι,αυτην να πνιγεται στο σαλιο αλλα να μην δυσανασχετεί καθολου.Στη συνεχεια σηκωνομαι στο κρεβατι,ακουμπαω την πλατη στον τοιχο και αρχιζω να της γαμαω λυσσαλέα το στομα,ανασα να μην περνει,της τον χτυπουσα δυνατα στην γλωσσα και αυτην να μην σταματαει να τον φτυνει,της τον εβαζα πλαι και να της γαμαω τα μαγουλα,να τρωει τις μπατσες της,οχι πολυ δυνατες,ενω ξεχασα ν'αναφερω οτι τιμησε και τ'αρχιδια δεόντως.Εβγαλα ολα τα αγρια γουστα μου στη πιπα με την Ειρήνη να μην κωλώνει πουθενα.
Ξαπλωνω,περναει καποτα και ανεβαινει απο πανω οπου κουνηθηκε δυνατα,εγω να την βριζω με οτι μ'ερχεται στο μυαλο και αυτην να κανει κατι τρελα με την γλωσσα της.Καποια στιγμη την ξαπλωσα τελειως πανω μου,ανασηκωσα τα γονατα μου και την γαμησα σε γρηγορο ρυθμο ενω ετρωγε και μπατσες στο κωλαρακι της.
Την βαζω ανασκελα,ξαπλωνω διπλα της και αρχιζω να της γαμαω το μουνακι της με 2 δαχτυλα,ειχε γινει μουσκεμα ενω αυτην μ'εγλειφε στον λαιμο.Ετσι οπως ηταν αρχιζω να της τον καρφωνω και παλι ενω της πατουσα οσο μπορουσα τα ποδια της,της τα ειχα φερει διπλα στο κεφαλι της.Την γαμησα για καμποσο και οταν ημουν ετοιμος να χυσω,εβγαλα την καποτα και της τα εριξα την κοιλια της και στα βυζια της.
Ηταν ενα πολυ δυνατο γαμησι το οποιο ευχαριστηθηκα πολυ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 03, 2015
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού