Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823732
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν συνηθιζω να κανω σχολια ομως θα κανω μια εξαιρεση για την παολα γιατι πιστευω στο αυταρχικο ειναι απλα απιστευτη.Καθε φορα μαζιτης ειναι σαν πρωτη φορα παντα σου προσφερει κατι καινουργιο εκει που δε το περιμενεισ και δεν πλητεις ποτε στο προγραμμα της.Ενα προγραμμα ποικιλο με ξεφτιλισμο φτυσιματα μαστιγια και λογης παιγνιδια που δεν κσερισ τι να πρωτοπεις.Παρα το νεαρο της ηλικιας της η εμπειρια της ειναι απιστευτη ειναι γεννημενη για το προγραμμα αυτο.στη συγκεκριμενη φορα ειχαμε συναντηση στον οροφο καναμε περιπατο στον οροφο σαν σκυλακι και χορευοντας στη πιστα καθως και διαφορα σχεδια οπως φτυσιματα στα μουτρα στο στομα και μαστιγιες στο κολαρακι για να στρωσει.Τα υπολοιπα ερχονται απο μονα τους παρακαλωντας την αφεντρα να με κανει σκλαβο της κατι που το κανει τελεια καθως και σωματοτυπος της ειναι τρομερος με εκπληκτικες ποδαρες για γλυπσιμο τρομερο στηθος και προκλητικο προσωπο που δεν μπορεις να αντισταθεις.Αυτα τα ολιγα τα οποια δε φτανουν για το μεγεθος της παολας. Υ.Γ Παρεπιμπτοντως φωναξε και μια αλλη κοπελλα να με χλευασουνε και οι δυο ομως η τζοβανα που ηρθε παρολο ποθ εχει ωραιο σωμα ηταν αγαρμπη σε δυο χτυπηματα ενα στα πλευρα και ενα στο προσωπο παραλιγο να μου φυγουνε τα δοντια και μου χαλασε την διαθεση γιατι το αυταρχικο πανω απο ολα θελει προσοχη που χτυπας και οχι βαρατε να φυγουμε για να μην παθουμε και καμια ζημια.ευτυχως ανελαβε η παολα και εστρωσε την κατασταση αφου εφυγε η κοπελλα και ολα καλα στο τελος.ευχαριστω και ελπιζω η κριτικη μου να βοηθησει συναγωνιστες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πάολα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Αυγούστου, 2015
Τις έφαγες για τα καλά εσυ! Εμμμμ
05 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυχερουλη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2