Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 205 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πέρασα 2η φορά την ίδια μέρα για την Ρόντιτσα, αλλά είχε "αδιαθετήσει" κι έφευγε.
Περιμένωντας την αντικαταστάτρια, βλέπω να περνάει φουριόζικο ένα λεπτό λευκόδερμο μωρό, η Μολδαβή Νατάσα. Είναι η ίδια που γράφει ο n.smirni76 κι εκτιμώ απ την περιγραφή, πως είναι η Νατάσα, του έξοχου συνμπουρδελιάρη Φανούρη Τζούρα.
Ήμουν πρώτος/μόνος στο σαλόνι και ήρθε η ίδια να μου αναφέρει τις υπηρεσίες της. Της έδωσα το 10ευρω και εισήλθα στο πρώτο δωμάτιο. Σε ελάχιστα λεπτά το σαλόνι γέμισε. Μπηκε η κοπέλα σε λιγάκι στο δωμάτιο. Με βρήκε να φρεσκάρω το πούτσο μου στο νιπτήρα. Μιλάει Ελληνικά καλύτερα κι ορθώτερα από πολλούς Ελληνες. Μου είπε πως είναι Μολδαβή και συμπατριώτισα της Ρόντιτσα, που είναι καινούργια στη δουλειά. Ξάπλωσα στο κρεβάτι κι άρχισε χάδια και γλείψιμο στήθους, κοιλιάς. Κατέβηκε στο πούτσο -πούχε ήδη ανορθωθεί- και τον φίλησε απαλά στο κεφαλάκι. Μετά τον σκούπισε με μωρομάντηλο..... και τον εξαφάνισε!!! Έκανε αρκετή ώρα παιχνίδι αλλά με αρχίδια δεν ασχολήθηκε. Με καβάλησε και η συμμετοχή της ήταν έξαληΝαι! Πολύ δυνατό γαμήσι!! Πάνω-κάτω, κυκλικές κινήσεις και μπρος-πίσω. Μοιάζει να το ζει -σαν τις πάλαι ποτέ, Ρίτα, Νανά, Εμμανουέλα, στο Φυλής 66. Αυτό με έκανε να αναρωτηθώ : ΜατάκιΜΗΠΩΣ Η ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ ΑΓΟΡΑΙΟΥ ΕΡΩΤΑ, ΑΡΧΙΖΕΙ ΑΠ' ΕΔΩ? Οι μεγαλύτεροι σε ηλικία συνμπουρδελιάριδες (50+είμαι) που γνώρισαν τις παραπάνω "θρυλικές" πόρνες, καταλαβαίνουν.
Δεν ήθελα να αφήσω "παραπονεμένο" αυτό το υπέροχο πουτανάκι, και αλλάξα σε ιεραποστολικό. Κραυγούλες, βογγητά συνεχίστηκαν και στα 4. Εδώ πράγματι την "καταβρήκα". Τέλειο στήσιμο και συντονισμός. Δεν ξέρω αν την ...."ξεμούνιασα", με το άγριο και βαθύτατο γαμήσι που της έκανα. Ξέρω πάντως, πως με τρεμάμενα πόδια κατέβηκα τις σκάλες...

Υ.Γ: 10 στο πάρκινγκ, λόγω moto.
Το 10 στο πεδίο τσατσα/τσατσος, επειδή λογω συνθηκών, έκανε η ίδια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νατάσα
Ζ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TEGE

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού