Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια.Χτυπησα το κουδουνι.Μου ανοιξε την πορτα η ευγενικη Ρωσιδα τσατσα.Καθισα στον καναπε και η τσατσα μου παρουσιασε την Ρωσιδα μιλφαρα Μαρινα.Προκειται για μια περιπου 45ρα ιεροδουλη με μετριο σε ομορφια προσωπο , μακρυ σγουρο καστανοκοκκινο μαλλι , μεγαλα φυσικα πεσμενα βυζια , κανονικο αναστημα , κοιλιτσα και σωμα με εμφανη πιασηματα.Εχει και καποια ιχνη κυτταριτιδας στον κωλο.Ενταξει εμφανισιακα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο.Η τσατσα ανακινωσε ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο στομα.

Εδωσα το μπλε εισιτηριο και περασα στο βασιλικο δωματιοΝαι!.Ξαπλωσα στο κρεβατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη ΜαριναΧαμόγελο.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Μιλαει Ελληνικα με προφορα αλλα μπορεις να συννενοηθεις.Η κοπελα ξαπλωσε απο πανω μου και αρχισε αμεσως τα προκαταρκτικαΧαμόγελο.Μου εγλυφε αργα και αισθησιακα τα βυζακια μου και τον λαιμο μουΓλώσσα.Υστερα κατεβηκε πιο χαμηλα στην κοιλια μου.Κατεβηκε ακομα πιο χαμηλα και εγλυψε την περιοχη γυρω απο το καυλιΧαμόγελο.Αρχισε να γλυφει και να μου ρουφαει τα μπαλακιαΈρωτας.Το εκανε αρκετα καλα και με κατακαυλωσεΓλώσσα.Εγω χουφτωνα την μεγαλη της κωλαρα.Η Μαρινα εβγαλε τον στηθοδεσμο και το μαυρο φορεματακι που φορουσε.Με ρωτησε αν θελω ελευθερο στοματικο και ξεκινησε την ακαποτη τσιμπουκοδρομια.Ηταν ακριβως απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Η πιπα της ηταν πολυ καλη και διχως να χρησιμοποιει το χερι της.Απλως ειχε γρηγορο ρυθμοΛύπη.Προτιμω να μου κανουν πιπα με αργο ρυθμοΚουλ.Τον επαιρνε αρκετα βαθια.Μερικες φορες τον πηρε ολο μεσα στο στομα της.Deepfroat πιπαΝαι!.Αυτη με πιπωνε βαθια και εγω της πατουσα το κεφαλιΓλώσσα.Ενιωθα το τελος να πλησιαζειΕμμμμ και της ειπα να μου ξαναγλυψει τα μπαλακια για να παρω ανασες!Ναι! Αυτη αρχισε παλι να μου ρουφαει τα μπαλακιαΈρωτας.Ειναι υπακουο μιλφακι!Ματάκι Μετα την εβαλα παλι να με πιπωσειΚουλ αλλα με πιο αργο ρυθμο.Αυτη με πιπωνε και οταν τον ειχε στο στομα της εκανε κυκλικες κινησεις με την γλωσσα της πανω στο κεφαλι της πουτσας μου.

Οι καυλες ειχαν βαρεσει κοκκινοΝαι!.Την σταματησα για να μην εχουμε προωρο τελοςΕμμμμ.Αυτη μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και εγω την ξαπλωσα ανασκελα.Της τον εχωσα στην ιεραποστολικη σταση και αρχισα να την ξεμουνιαζω σε γρηγορους ρυθμουςΚουλ.Την γαμουσα και αυτη εβγαζε επιφωνηματαΧαμόγελο.Την γαμουσα και γλωσσοφιλιαζομασταν βαθιαΓλώσσα.Χρησιμοποιει στοματκο διαλυμα και η αναπνοη της καθαρηΜατάκι.Αυτη με τραβουσε προς το μερος της για να μπαινω βαθια μεσα στη μουναρα της.Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει τοτε βγηκα απο μεσα της και ξαπλωσα ανασκελα.Της ειπα να με τελειωσει με πιπαΚουλ.Αυτη ξεκινησει να μου κανει πιπα με προφυλακτικοΕμμμμ.Εγω την σταματησα και εβγαλα καποταΚουλ.Αυτη μου ειπε οτι δεν ειχε καταλαβει τι ηθελαΕμμμμ.Της εδωσα το πρασινο φως για να με τελειωσει με πιπαΚουλ.Αυτη με πιπωνε με πιο γρηγορο ρυθμο αυτη τη φορα.Εγω της πατουσα το κεφαλι και απολαμβαναΓλώσσα.Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω παρατεταμενα μεσα στο στομα τηςΓλώσσα.Αυτη συνεχισε μεχρι να με ξεστραγγισει τελειωςΜεγάλο χαμόγελο.Οταν πεταξα ολα τα φλοκια τοτε αυτη μου εδωσε ενα μωρομαντηλο για να σκουπιστωΧαμόγελο.Η Μαρινα σηκωθηκε και εφτυσε τα χυσια.Ντυθηκε , ειχαμε χαλαρο social time , με χαιρετησε ευγενικα και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Μαρινα ειναι μια μιλφαρα μετριας εμφανισηςΓερο-μύστης.Κανει προκαταρκτικαΓερο-μύστης.Η πιπα της ειναι βαθια και πολυ καληΓερο-μύστης.Η πιπα της ειναι μεγαλης διαρκειας.Κανει ωραιο καραμελωμα στα αρχιδιαΓερο-μύστης.Ειναι δεκτικη σε γλωσσοφιλα.Δειχνει και καποια συμμετοχη στο κυριως σεξ.Δεν εδειξε σημαδια βιασυνηςΚαπέλο.Η τσατσα δεν ενοχλησε.Δεν τρελαθηκα απο την αποδοση της Μαρινας αλλα σε γενικες γραμμες εμεινα ευχαριστημενοςΓερο-μύστης.Ηταν ενα χαλαρο γαμησι χωρις το αγχος του χρονουΓερο-μύστης.Ειναι υπακουο μιλφακι και σε αφηνει να εχεις το πανω χερι κατα τη διαρκεια του σεξΓερο-μύστης.Το δυνατο της σημειο ειναι η αριστοτεχνικη της πιπα! Ειναι αξια της μεγαλης Ρωσικης σχολης στην πιπα!Ναι! Γενικα ειναι μια ευγενικη , χαμογελαστη και συμπαθητικη γυναικα.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού