Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με το συγκεκριμένο τσαρδί με συνδέουν συναισθηματικοί λόγοι, καθώς ήταν το πρώτο τσαρδί που γάμησα, ήταν μεσάνυχτα υπό βροχή όταν είχα πάρει μια ωραία παρουσία τότε.

Ξεκίνημα για τσάρκα στα κεντρικά και πέριξ της Φυλής, Αφγανοί από εδώ κι από εκεί και λιγοστές ωραίες με έκαναν να πάω σε λύσεις απόμακρες καθώς αυτό είχα εξ αρχής στο μυαλό μου, και καθώς αυτό αγαπώ, μακριά από βαβούρες και βιασύνες.

Στην οδό Λιοσίων, ξεχώρισα μια ίνα στην εξηκίου με ρομαντικές υπηρεσίες και την Λαβίνια που με καυλάντιζε στο σαλόνι και την έδιωξα με πονηρό τρόπο για να φύγει από πάνω μου.
Μπαίνω στο τσαρδί αυτό επί της Τροφωνίου, η καυλιάρα τσα2 μου παρουσιάζει την Άννα- Μαρία και μια ΤζοάναMoney Mouth, την Αννα- μαρία την είχαμε δει προσφάτως με τον μιλεπετρόζα είναι μια ωραία επιλογή για την οδό αυτή ... πρόγραμμα: 69, ισπανικό. Μπήκα ...
στο δωμάτιο που είχα γαμήσει για πρώτη φορά, έχει αλλάξει καθώς το κρεβάτι το έχουν μετατοπίσει προς τα κάτω μακριά από τον καθρέφτη ενώ παλιά ήταν δίπλα του.
Έρχεται η Άννα- Μαρία, είναι 32 ετών από Ρουμανία, μεγάλα σχετικά βυζιά, ωραίο κώλο και φάτσα με μύτη μεγάλη και ξανθιά έχει και ένα μικρό τατουάζ κοντά στον λαιμό της μικρό.
πάνω στο κρεβάτι αρχίζω να την φιλάω για αρκετά λεπτά και αισθησιακά σε στήθος, ρόγα, λαιμό ... ξαπλώνω και μου περνάει καπότα, της λέω για 69 και έρχεται ... καθαρό μουνί, μακροβούτια, γλειψίματα χαμός αυτή να με πιπώνει και να βγάζει φωνές καύλας.
Την βάζω στα τέσσερα και αρχίζω να την γαμάω ενώ είχα πιάσει τα καπόυλια της για να φέρνω αντίσταση καθώς κουνιόταν προς εμένα, αυτή έβγαζε αληθοφανείς φωνές ενώ την γάμησα δυνατά και για αρκετά λεπτά ... λαχανιασμένη όντας την γυρνάω κανονικά, στα υγρά της μάτια φάνηκε η καύλα, με έκανε να την γαμήσω και άλλο, τα πόδια της στους ώμους μου και μετά της τα έβγαλα αρχίζω να γαμάω για κάποια λεπτά ενώ παράλληλα την φιλούσα λαιμό, στήθος, αυτιά ... τις λέω για cowgirl, έρχεται αλλά κάτι η κούραση μου κάτι που δεν βολευόμουν, μου έπεσε λίγο, το κατάλαβε και μου λέει χαμογελόντας '' Γιατί πάει να κοιμηθεί ο μικρός?''. Της λέω να μου τον παίξει και πράγματι έτσι όπως ήμουν αρχίζω να της φιλάω τις καυλωμένες ρόγες της και να βάζω δάχτυλο στο υγρό μουνί της. Όταν επανήλθα την βάζω ξανά ιεραποστολικό και την καρφώνω μέχρι να χύσω μέσα της ....

Σηκώνεται σκουπίζει το μουνί της και μιλήσαμε, έχει πέντε μήνες εκεί και θα πάει σε λίγες μέρες για διακοπές στην Ρουμανία, νόμιζε πως έχω ξανά περάσει μαζί της καθώς θυμάται άτομα ... μου δίνει το χέρι της και φιλίομαστε σταυρωτά μέχρι να φύγει ... ντύνομαι και βγαίνω ενώ είδα στο κουζινάκι την κοπέλα με μπουρνούζι να έχει βγει από το μπάνιο. Με ξανά χαιρετά τσα2 και κορασίδα και φεύγω ικανοποιημένος!!!

Πολύ καλή περίπτωση που μου έλεγε πως δεν θα είναι φολά καθώς φάνηκε από την καλοσύνη της στο σαλόνι... εύχομαι να τα ξανά πούμε Άννα-Μαρία έτσι όπως είπαμε και στο τέλος στο δωμάτιο !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Άννα-Μαρία
Υπηρεσίες
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2015
Ωραιά κριτική με ρομαντικές αναμνήσεις
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1