Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 163 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κατεβαίνοντας τα σκαλάκια στην Διδύμου αντικρίζω την Αναστασία. Χωρίς δεύτερη σκέψη πέρασα. Ξανθιά, καλό πρόσωπο σκυλέ, milf γύρω στα 35 με καλή κωλάρα και τεράστιες βυζάρες. Δίνω το 20 στην τσατσά και μπαίνω στο δεξιά δωμάτιο. Μετά από 2-3 λεπτά έρχεται αμέσως κάνω επίθεση στα βυζιά της που τα περιποιήθηκα αρκετά. Αμέσως μετά βγάζω το εσώρουχο μου και μου λέει ότι δεν έχει ξαναδεί τέτοιο πούτσο και είμαι ο μεγαλύτερος που έχει δει. Άρχισε να μου τον παίζει με τα 2 χέρια της και μου λέει πόσο τεράστιος είσαι με τα 2 στον κρατάω και περισεύεις, μετά τον βάζει στις τεράστιες βυζάρες της και μου λέει ότι όλοι οι άλλοι χάνονται εκεί μέσα αλλά ο δικός σου είναι τεράστιος. Μετά από απίστευτο ισπανικό όπου έφτανε και με πίπονε ταυτόχρονα για κανα 3 λεπτο μετά ανεβαίνει από πάνω μου όπου πιστεύω είναι η καλύτερη στάση της. Στην συνέχεια στα τέσσερα που την έσκισα φώναζε απίστευτα και τέλος όταν ήμουν έτοιμος να χύσω μου λέει θέλω να χύσεις στις βυζάρες μου γιατί θέλω τον μεγαλύτερο να τον θυμάμαι. Πραγματικά με καύλωσε τόσο πολύ που την έλουσα παντού... Πολύ δυνατή milfara στο sex μέτρια αλλά πολύ καλό ισπανικό για πολλά χυσίματα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Μέλος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού