Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 651907
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη εδω μετα απο πολυ καιρο που ειχα να παω σε μασατζιδικο.

ξεκινησα να παω με προοπτικη να κανω συνεδρια με τη Τζεσσικα,αλλα η αυρα του guru ΓαμήσουΓαμήσου με γκαντεμιασε,αφου ηταν κλεισμενη την ωρα που πηγα,αλλα και τηλεφωνικα για το επομενο διωρο.Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
ωραιος χωρος,περιποιημενος και πολυ καθαρος.στο δωματιο ολα τα κομφορ,παντοφλες,πετσετες σφραγισμενα ολα,ντουζιερα μεγαλη,a/c στο φουλ κλπ ολα καλα.
παρουσιαση κορασιδων λοιπον απο τη σεριφ αφου προηγουμενως μου ανακοινωθηκαν τα προγραμματα που ειναι τα πιο κατω

30 λεπτα-60 ευρω μασαζ,εκτονωση
60 λεπτα-80 ευρω-δυο εκτονωσεις,μασαζ
60 λεπτα-100 ευρω μασαζ body to body με αιθερια ελαια,εκτονωση
60 λεπτα 120 ευρω nuru

ολες οι παρουσιες (5)τον αριθμο,ηταν μιλφ κι ετσι αφου δεν ηταν διαθεσιμη η Τζες επελεξα την Αντζελα.περιγραφη εχουν γραψει οι συναγωνιστες πιο κατω οποτε ειναι περιττο να επαναλαβω,αφου ειναι και γνωστη σε πολλους απο τη θητεια της σε αλλα μαγαζια του χωρου.
να πω εδω οτι μου ζητηθηκε να πληρωσω προκαταβολικα (επελεξα το προγραμμα της μιας ωρας) απο τη σεριφ και το θεωρω φαουλ,αλλα το προσπερναω λογω του οτι υποθετω οτι εγινε επειδη μαλλον πηγαινα για πρωτη φορα στο συγκεκριμενο λαδοτριβειο.

μετα το φρεσκαρισμα μου στο ντουζ λοιπον ηρθε η Αντζελα και ξεκινησαμε.της ζητησα να προχωρησουμε στον πρωτο γυρο αμεσα,να ξεφορτωσω ΜατάκιΜατάκι και μετα μασαζ και δευτερο γυρο.ετσι ανεβηκε πανω μου και ξεκινησε λιγο αισθησιακο βυζομασαζ που κατεληξε σε μια πολυ καλη ακα πιπα με πολυ περασμα και στη γυρω περιοχη. οταν της ειπα οτι κοντευω να τελειωσω τον πηρε ολον στο στομα και αφου τα πηρε ολα εντος,μονο τοτε σηκωθηκε χαλαρα να παει να τα φτυσει.

αφου χαλαρωσαμε ξεκινησε το μασαζακι και η κουβεντα.ενταξει εκει δε το πολυεχει και θα διαφωνησω με τους συναγωνιστες.προσπαθει βεβαια και ρωτουσε πως το θελω,αν θελω πιο δυνατο ή λιγοτερο δυνατο,χρησιμοποιει τοσο τα χερια οσο και τους πηχεις της,αλλα τι τα θες?αν κατι δε το κατεχεις αστο καλυτερα.για μενα πιο πολυ με εντριβη εμοιαζε η ολη φαση παρα με μασαζ.τελος παντων προς το τελος αρχισε να γινεται πιο αισθησιακη κι ηταν το σημαδι οτι ξεκιναει ο δευτερος γυρος.


οπως ημουν λοιπον,γυριζω ανασκελα κι αρχιζει ο αγωνας με τρομπονι διαρκειας. εδω λοιπον το κατεχει το αθλημα και το κατεχει καλα.πολυ καλο τσιμπουκι που τον εξαφανιζε ολοκληρο,καραμελλωμα αρχιδιων και σαλιωμα οοολης της περιοχης με λυσσα,κωλογλυψιμο και παλι απ την αρχη.ειχα γινει ντουρος σε χρονο dt.

περασμα κρανους κι ανεβαινει απο πανω μου κι αρχιζει το κουνημα,ενω εγω τραβαω τα βυζια της.λιαν συντομως σηκωνομαι και τη βαζω στο μασαζοκρεββατο καθετα κι ανασκελα και την παιρνω ετσι για λιγο.εκει που εχω φτασει φουλ καβλα λεω τωρα θα εισβαλλω στη μικρη περιοχη.ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαβγαινω απ το μουνι και μπαινω κωλο λοιπον.
δουλεμενος κωλος με πολλα χιλιομετρα στο κοντερ,αλλα εχει καλη αισθηση ακομα.αισθανομαι οτι κοντευω να τελειωσω και κοβω λιγο ρυθμο.
αλλαζω και μπαινω παλι μουνι.δωστου παλι απ την αρχη.ηταν χαλαρο. ξανα κωλο λοιπον αδιαμαρτυρητα.κοντευω να τελειωσω μετα απο τετοιο σφυροκοπημα.βγαινω απο την κωλαρα της,πεταω την καποτα και της τα δινω στο στομα.με στραγγιξε,δεν αφησε σταλα να πεσει κατω κι ετσι αδειασα τελειως.

τελος συνεδριας λοιπον και ειχαν περασει και 10 λεπτα περιπου απ το χρονο.μπανακι ξανα αφου ειχα γινει μουσκεμα,παρα το a/c που δουλευε φουλ.ηταν μια καλη συνεδρια,αλλα μονο στο sex,αφου στο μασαζ η Αντζελα δεν το πολυκατεχει το σπορ για μενα.δε μου βγηκε σε κακο λοιπον που δεν συναντησα τη Τζεσσικα,αφου περασα αρκετα καλα και με την Αντζελα.

να ειστε καλα συναδελφοι.καλο υπολοιπο καλοκαιριου σε ολους.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 24, 2015
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
ΑΝΤΖΕΛΑ
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.910
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Εκλεκτικός, jimy.m. και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2015
Εγω θυμαμαι το μουνί της να είναι πιο σφιχτο απο των κώλο της. Κατσικογάμης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1