Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Νέα άφιξη στο Φωκαίας 27 ισόγειο η μικρή Αλέξια, μια μελαχρινή γλυκιά κοπέλα με ωραίο πετίτ σώμα και με ατού τα νεανικά στητά καλοσχηματισμένα στηθάκια και το φανταστικό κωλαράκι Έρωτας...σούπερ πιπίνι! Μόλις την είδα να σαλονάρει με χαμόγελο, βγάζω το μπλε χαρτάκι από την τσέπη και προχώρησα οικειοθελώς προς στο δωμάτιο. Το δωμάτιο καθαρό και πάνω από το μέσο όρο της περιοχής...διπλό κρεβάτι...καθαρά σεντόνια...δύο μαξιλάρια... Ξάπλωσα και περίμενα τη μικρά. Πριν μπεί κτύπησε την πόρτα (πρώτη φορά γίνεται αυτό Χαμόγελο ) Της φωνάζω "έλα" και εισέρχεται όλο χάρη και με καλή διάθεση. Λέμε ονόματα όσο τςη χάιδευα τα μαλλιά και φιλούσα το λαιμό της. Μου λέει ότι είναι από Κόσοβο (αλήθεια - ψέματα ποιος ξέρει?)... Ξαπλώνουμε μαζί...
Συνοπτικά η συνεδρία με την Αλεξία: γλύψιμο τα βυζάκια πάνω από τρία λεπτά (της αρέσει αυτό, εμένα περισσότερο), τρίψιμο του σώματος της πάνω στο δικό μου, παίξει με το καυλί μου, γυρίζει από πίσω να χαιδέψω το τέλειο πετίτ κωλαράκι της (69 δεν κάνει ), της ρίχνω κλεφτά ρουφίγματα και έχω στύση 100%, πέρασμα προφύλαξης, πίπα δυνατής και αρκετά βαθιά, χρήση της γλώσσας με προτροπή μου πάνω από τρία λεπτά, πέρασμα σε πισωκολλητό Έρωτας (δεν άντεχα άλλο, με είχε κατακαυλώσει η μικρή), σφυροκόπημα για 3-4 λεπτά (μια μόνο στάση, η καλύτερης της πιστεύω), σπερματική απελευθέρωση, χαμόγελα αμφότεροι.
Πρόταση αγοράς: Η ωραία Αλέξια προτείνεται φουλ σε κάθε πιπινολάτρη. Έχει ωραίο πρόσωπο, τέλειο κορμί, είναι καθαρή, παιχνιδιάρα, έχει καλή διάθεση και ικανοποιει τον πελάτη. Δεν κάνει ακάποτα, ούτε 69, δεν δίνει κώλο, όπότε δεν προτείνεται σε φαν όλων αυτών των τεχνικών...
Καλό απόγευμα φίλοι μου Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλέξια
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού