Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σας!!!
Χθες βράδυ έπειτα από μια βόλτα για ποτάκι στο Banana Athens και λίγο πριν πάμε για το τέλος της νύχτας στο MπαRaki είχα τρομερές καύλες
για ένα γαμησάκι στο Μετάξι φυσικά. Πήγα στο Κολωνού 23 διότι την τελευταία φορά που πήγα Μετάξι μπήκα στην Μόνικα(Ιάσωνος20Γ) και μου χε πει ότι το βράδυ δουλεύει στο Κολωνού 23. Τέσπα με τα πολλά βγαίνει ο Τσάτσος που ήταν και στο Ιάσωνος και λέω απο μέσα μου ωραία θα ναι η Μόνικα αλλά τελικά παρουσιάζει την !!!ΜΠΙΑΝΚΑ!!! μια κοντούλα σε ύψος (γύρω στο 1.60) Ξανθιά με λευκά χαρακτηριστικά Ρωσσίδα.
Δίνω το ροζάκι και μπαίνω σε ένα από τα 4 μεγάλα και ωραία δωμάτια του οίκου.
Μετά από 2 λεπτά έρχεται η Μπιάνκα και βγάζει σιγά-σιγά το stringάκι της.
Της μιλάω ελληνικά(χαμπάρι), αγγλικά?!(χαμπάρι)
Το κακό ήταν ότι δεν υπήρχε επικοινωνία αλλά δεν με εννόχλησε τόσο. Ηλικία 24 απ'ότι είπε. Πάνω απο 24 δεν δειχνει πάντως.
Περνάει κράνος στον Ροδόλφο και αρχίζει μια σιγανή Πίπα αργά αργά με χέρι και λίγο δοντάκι. Ξενέρωμα λίγο αλλά ντάξει κλάιν 10ευρω είναι.
Της λέω να ανέβει απο πάνω μου και αρχίζει να ιππεύει σιγά σιγά και ζεστά. Βυζάκι πολύ καλό για φυσικό στητό.
Ελεύθερα πιασίματα και γλυψιματάκι. Έκανα κίνηση για φιλάκι αλλά αρνήθηκε.
Επόμενη στάση ιεραποστολικό αρχίζω να δίνω λίγο πόνο γιατί θα με έπαιρνε ο ύπνος ήταν και νύχτα.... Ευτυχώς δεν μου έκλαψε..
Τελική στάση στα 4 όπου δεν κατάλαβα τι έκανε?!?!?! Ίσως επειδή δεν καταλάβεναι από ελληνικά/αγγλικά?! Πάει να μου τον βάλει και αισθάνομαι να μπαίνω με δυσκολία και να νιώθω ότι γαμάω παρθένα. Κάνω μια να δώ με τα χέρια μου τον κώλο της και όπως ανοίγω τα κωλομέρια βλέπω τον Ροδόλφο να έχει χωθεί μέσα στη τρυπούλα της.
Δέν με χάλασε απλά με έκανε να τελειώσω πολύ πιο γρήγορα... Γλώσσα
Σε γενικές γραμμές δεν την συστίνω.. Εγώ θα ξαναπήγαινα σίγουρα πάντως σαν 22χρονος...
Ήταν λες και γαμούσα μια γκόμενα από κάποιο μπαράκι πόσο μάλλον για ξανθιά Ρωσσίδα :$

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2015
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού