Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 95 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 278173
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη καταχώρηση λοιπόν..

Αν και γενική εμπειρία στο χώρο μικρή , δεν μπορώ να μην αρχίσω τον σχολιασμό.

Γνωστό στους περισσότερους το "κορίτσι με τα τατουάζ" αλλά πρέπει να ομολογήσω ότι οι φωτογραφίες την αδικούν.
Αν και δεν είμαι ιδιαίτερος λάτρης των πολλών τατουάζ, από κοντά δεν είναι άσχημα, ίσα ίσα το αντίθετο.Διώχτε τις αναστολές σας όλοι οι επιφυλακτικοί. Και εγώ ήμουν ένας από αυτούς και εξεπλάγην.

Στο ψητό..
Μετά το εύκολο πάρκινγκ και τις πρώτες κουβέντες με την ευγενική υποδοχή, έδωσα το αντίτιμο των 70€ για το ανάλογο πρόγραμμα και οδηγήθηκα στα ιδιαίτερα.

Και πριν προλάβω να σκουπίσω τα νερά από το μπανάκι, το κορίτσι είχε έρθει και είχε ξαπλώσει καμαρωτά στο κρεβάτι της ακολασίας. Αυτά είναι! (point).

Πρώτες κουβέντες από μέρος μου για να προλάβω να σκουπιστώ και να σπάσει ο "λιωμένος" πάγος, αλλά καμία ανταπόκριση (fault).

Ξεκινάει η συνεδρία με απαλές κινήσεις, φιλιά σε όλο το σώμα και γενναίο καραμέλωμα της περιοχής και ο "φίλος" μου είχε άρχισει ήδη να μιλάει. (point).
Σύμφωνα με το παρουσιαστικό της, ομολογώ με εξέπληξε ευχάριστα αυτό.

Γενναία εισαγωγή του "φίλου" μου στην στοματική της κοιλότητα (point) και ισπανικό με τρέλα! ( point). Καιρό είχα να κάνω τόσο καλό!

Αφού την ταλαιπώρησα για 15 λεπτά περίπου, χωρίς ένδειξη βιασύνης (point), και με πολλές εναλλάγες, άφησε και τον "φίλο" μου να "φτύσει" στο στήθος της. (point).

Σκούπισμα, ευχαριστώ, ευχαριστώ και αποχώρησε. (fault). Πες και μια κουβέντα ρε κορίτσι μου, δεν είναι κακό.

Γενικά οι εντυπώσεις ήταν αρκέτα καλές και αν άφηνε το σύστημα θα έπαιρνε και μεγαλύτερη βαθμολογία.
Λίγο δουλειά θέλει στο socialize αλλά κατά τα άλλα τέλεια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίλυ
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού