Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 46 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από κάτι σουβλάκια πήγα μια Κολωνού χωρίς να έχω σκοπό την είσοδο κάπου ... μπαίνω στο Κολωνού 23 υπόγα, αναμένοντας την υπηρεσία να παρουσιάσει την Χριστίνα Κου. Πράγματι αυτή ήταν ... ο καναπές με κρατούσε κάτω, ώσπου σηκώνομαι και κάνω νόημα στην υπηρεσία να μπω δωμάτιο.
Για άλλη μια φορά ήταν σούπερ η γκόμενα ... για μένα είναι μακράν η ωραιότερη της disney, ανέκαθεν μου άρεσε από εποχές Φωκαίας όπου την έχω πάρει κι εκεί. Κορμάρα, Φατσάρα, καθαρή ... σούπερ!!!

Αλλάζω κι έρχεται η κοπέλα, προσπαθούσε να ανάψει τα φώτα καθώς ο φωτισμός ήταν χαμηλός ... ήμουν ο πρώτος πελάτης της για σήμερα. Κάθομαι και δεν αφήνει να φιλήσει τα βυζάκια, ο πούτσος μου είχε μεγαλώσει, μου περνάει καπότα και εγώ έβαζα δάχτυλο, χούφτωνα κώλο και βυζιά ενώ αυτή έκανα ένα αρκετά αισθησιακό τσιμπούκι ... την βάζω στα τέσσερα, με προτρέπει να την γαμήσω σιγά καθώς ήμουν ο πρώτος ... '' τι πούτσα είναι αυτή'' συνεχίζει, και αρχίζω να την γαμάω για κάποια λεπτά με εκείνη να βγάζει χαμηλές κραυγές.
Την βάζω κανονικά η συμμετοχή η ίδια όμως δεν μπορούσα να τελειώσω λόγω αλκοόλ, τον βγάζω έξω και τον παίζω ενώ αυτή μου χάιδευε τα αρχίδια και μου τσίμπαγε τις ρόγες ... το ίδιο έκανα κι εγώ με το άλλο μου χέρι, ενώ όταν τελείωσα την έπιασα από τον αυχένα και γέμισα το καποτίδιο.
Βάζει το βρακί και φεύγει ...



Είναι η ωραιότερη της Φυλής, το τίμησα για χάρη της και μόνο το 15αρι ... καθώς όποτε την βλέπω μου αρέσει και πιο πολύ ... οι υπηρεσίες είναι ανάλογες μιας Χριστίνας Κου που προέρχεται από τα βάθυ του παρελθόντος και διασχίζει την πορνική ζωή μέχρι το αβέβαιο μέλλονΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2015
Καλά ή τυπισσα φαινεται από το σαλόνι και το αλαζονικό υφακι που έχει ότι είναι φολα και ξεπετα εντάξει είναι εμφανίσιμη βέβαια την βλέπεις με10ποντα έξω που την είδα σε φανάρι δίπλα από πανέμορφη φοιτήτρια Αρχιτεκτονικής ήταν σαν κατσαρίδα μπροστά στην απαράμιλλη Ελληνική ομορφιά της φοιτήτρια.Λοιπόν πιο μεγάλη πιθανότητα έχετε να βρείτε σε κλαμπακι της παραλιακής Γλυφάδα ή όπου άλλου και πάρετε τηλέφωνο πό κάνα μουνακι-ψωνακι παρά να δώσετε το25€ στην Χριστίνα και να το ευχαριστηθητε
01 Αυγούστου, 2015
Λάθος ποσό εγραψα 15€ ήθελα να πω
01 Αυγούστου, 2015
Ωραίος φίλε spougena Ναι! σουβλάκια που έφαγες;
02 Αυγούστου, 2015
@redmanftw στου Γιώτη επί την αρχή της Μεγάλου Αλεξάνδρου Ναι!
02 Αυγούστου, 2015
@erastis01 καλά υπάρχουν κοπέλες που τις βλέπεις πάνω στα τακούνια και είναι εξωπραγματικές και μόλις κατέβουν από αυτά είναι απαρατήρητες, όπως και η συγκεκριμένη κοπέλα είναι μια ωραία κοπέλα με πλούσιο στήθος πολύ δυνατό, με ωραίο σώμα και ωραία καπούλια ... την συγκεκριμένη κοπέλα όσες φορές την έχω πάρει απλά για να γαμήσω μια ωραία παρουσία και τπτ άλλο δεν περιμένω σούπερ ουάου υπηρεσίες . Συν τοις άλλοις είναι ευγενική εντός δωματίου όσες φορές την έχω πάρει σε αντίθεση με το σαλόνι που μερικές φορές βρίζει στα Ρουμάνικα κάτι ρουμάνους, τσιγγάνους που την κρίνουν στην γλώσσα τους ...
Εν ολίγοις η γκόμενα είναι τούμπανο με τις τορπίλες της και με υπηρεσίες τυπικές έως απλές
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5