Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μετά το μαρακι στο κολωνού κατευθυνθηκα προς ιάσωνος κάπου μετά τις 11 το βράδυ στην επόμενη βάρδια!Η τσατσα μου ανέφερε πρίν βγει η κοπέλα οτι έιναι καινουρια στην δουλεια και δεν ξέρει ελληνικά.Σε λίγο ηρθε η κοπέλα η οποία ήταν αρκετα κοντή με μακριά μαυρα μαλλια και σωμα μετριο!Παρότι γαμάω μόνο στυλιάρια την επέλεξα έτσι απο περιέργεια!Η κοπέλα ήρθε στο δωμάτιο και αμέσως μου πέρασε καπότα.εκεί μου είπεοτι με 15ευρω κάνει και εξτρα!Της είπα ακα [πίπα εννοείς?και μου απάντησε όχι μόνο ακα αλλα και μασαΖ όπως και γλωσσοφιλα(ενδεχομένος και κώλο δεν διευκρινήστηκε)αλλα με το ποιο πάνω τιμολόγιο!!!Επειδη ημουνα πιασμένος απο το γυμναστήριο λέω δεν γαμιέται ας μου κάνει ένα μασαζάκι 5 ευρω είναι!!Βγάζω το πεντάευρω και μου λεει αλλα δεκα στα αγγλικά!!Εκει καθόσον μου υποσχεθηκε πωε κανει εξαιρετικό μασαζ έκανα την μαλακία και έδωσα θεωρώντας ότι για 10 λεπτά θα με τρίβει και αλλα 10 θα γαμάω!!Αφου ξεκίνησε ένα μετριότατο μασαζ στην πλάτη κανα λεπτο προσπαθησε να κανει μασαζ με τις ρόγες της στην πλάτη μου ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!!Στην συνέχεια μου έκανε με τα μαλλια της (υποτιθεται οτι θα με κάβλωνε ετσι)....όπότε αφου κατάλαβα ότι παίζει φόλα στο μασαζ είπα να γαμήσω!!!εκει με ρώτησε αν προλάβουμε και με έζωσαν τα φίδια...Ξεκίνησε καλή πίπα και στην συνέχεια με καβάλησε και άρχισε το κούνημα με κάποιες γκριμάτσες πόνου καθόσον νέα στο χώρο.Σε κάποια φάση μου είπε πως πρέπει να τελειωσω γιατι πέρασε η ώρα και έτσι την γύρισα μπροστά μπάς και χύσω!Εκει εβγαλα το άχτι μου και την σφυροκόπησα άγρια αγνοώντας αν πονάει ή όχι η ξεπέτα!!Τέλος πάντον τελειωσα εκεί γύρω στο 15λεπτο και βγαίνοντας έφαγα και παρατήρηση απο την τσατσα καθόσον αργησα πολύ και έπρεπε να πληρώσω αλλα 10!Εν κατα κλείδι η γκόμενα δεν λέει τίποτα το ιδιαίτερο και παίζει τιμοκατάλογο κρυφό απο την τσατσα!Σίγουρα δεν θα ξαναπάω.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 28, 2015
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
apolonas1
Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
786
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουλίου, 2015
εχεις και απολλωνειο κορμιΚουλ και απολλωνεια ψυχοσυνθεση,ο θεος τιμωροςΝαι!.κ εγω ετσι εκανα με την ιρις μονο που διαλεξα να την
ξεκολλιασω τραβωντας τα μαλλια και με σκαμπιλια στο κωλοΘυμός.αχρηστες στο μασαζ ακομα κι οι 50αρες ρωσσιδες.το χει παραδοση το σπιτι αυτο
στα εξτραδακια.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1