Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 51 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την έχω συναντήσει δυο φορές.Την πρώτη φορά πέρασα πάρα πολύ καλά.Την δεύτερη το σάρωσε και το γάμησε και ας ήμουν τελευταίο ραντεβού.Μου ήρθε πιο μαυρισμένη και μάλλον πιο καυλωμένη.
Σε τι ποσοστό είναι προσποιητός ο τρόπος που γαμιέται....ποσώς με ενδιαφέρει.Χίλιες φορές αυτό το πράγμα παρά τα λαμπατέρ!!Φούλ σερβισάρα...με γλειψιματάρα.Όταν της είπα να τα γλείψει όλα,αφήνιασε και κατέβηκε σταδιακά μέχρι τον αστράγαλο...
Τρομερή συμμετοχή...απίστευτη ένταση ανά στιγμές,πολύ πάθος,πολύ τίσινγκ,πολύ υγρό,κανένα φρένο σε στόμα και κώλο.Φτυσίδια σε πρόσωπο,πιασίματα,σφαλιάρες στα κωλομέρια,ψιλοπνιξίματα,τελειώματα σε πρόσωπο με βλέμμα...την γλώσσα έξω απο το στόμα να περιμένει και ίσως πει και ευχαριστώ πολύ αν δεν ξεφύγει στο μάτι.Στο τέλος της συνάντησης έψαχνα να με βρω στο κρεβάτι.

και για να μην το ξεχάσω,μέγα λάθος η μη δυνατότητα επιλογής μιάμισης ώρας...

Η γυναίκα είναι μέγιστη λοκαλοτσοντάρα!!! Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
300€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
underpressure
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουλίου, 2015
Δεν υπάρχει η Δήμητρα, ίσως ότι καλύτερο υπάρχει αυτή τη στιγμή σε service και εξαιρετική δουλειά στο στήθος.
30 Ιουλίου, 2015
Εχω στειλει στο γραφειο για να βρεθω μαζι της απο το Σαββατο, και δεν εχω λαβει απαντηση. Γνωριζει κανεις κατι παραπανω;
30 Ιουλίου, 2015
Η Δημητρα ειναι θεα Προσκύνημα
Ολα τα κομματια του πακετου ειναι σε πολυ ψηλο επιπεδο, αλλα ειδικα το service ειναι απιστευτο Ναι!
Κατα την γνωμη μου, το καλυτερο call girl που δουλευει αυτο τον καιρο στην Αθηνα (οποιος εχει εναλλακτικες προτασεις, θα με ενδιεφερε να τις ακουσω) Γερο-μύστης
30 Ιουλίου, 2015
+10000000 !!!!
Πραγματική τσόντα, απόλυτα σωστό!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4