Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεταγραφη της Λαρας στο οικιμα απο το Α.Γεωργιου 34 που περασε σε Γερμανικα χερια, την εχω ξεγραμενη αλλα ειπα να της τον δωσω μια φορα ακομα μιας και το πιπινακι ειναι αστερακι, εκεινο το βραδυ 2 δωματια κλειστα και αν ειχε αλλα 2 θα ηταν και αυτα κλειστα, εδωσα 40αρι για γλυφομουνι με την προυποθεση να μην την γλυψω αλλα να παιξω με το μουνακι της. Η Λαρα αφου ξεπετεξε τον προηγουμενο μπηκε μεσα, πολυ λιγο μπαλαμουτι στα ορθια απο μερους μου, βυζακια τρελα φυσικα νεανικα, η επιδερμιδα της παραμενει μεταξενια, οπως και το κωλαρακι της σαν να το ειδα τουμπανιαστηκε λιγακι, και επεσε στο κρεβατι με την καποτα στο χερι.!!! Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! και γαμω τις βελτιωσεις ειπα απο μεσα μου, αρχιδια καπλαμα... της το εκοψα και της εξηγησα οτι δεν θελω να την γλυψω αλλα να παιξω με το μουνακι της, μου ειπε μονο εξωτερικα και οχι δαχτυλο, πως δεν σκεφτηκα να βαλω μια καποτα στα δαχτυλα μου..??? Χμμμ; το μουνακι της πανεμορφο, μικρο πεντακαθαρο, ημουν στα ορια να το δαγκωσω, αφου επαιξα λιγο και βαρεθηκα, περασε την καποτα και αρχισε μια τρελη μανιασμενη πιπα αυτη την στριφτη που λενε ολοι...δεν την θυμαμαι να προσφερε τετοιο σοου στον πουτσο παλαιοτερα...καναμε και τις 3 κλασικες στασεις, απο επανω, κατω και στα 4αρα, και στις 3 στασεις την ειδα δυναμικη εδωσε παθος να γαμηθει, ιδιως στα 4αρα οπου η κωλαρα της ηταν για εγγεφαλικα, εδωσε ρεσιταλ με εμενα ακινητο και αυτη να κουνιετε μεχρι να μου παρει και την τελευταια σταγονα...
Γενικα η Λαρα βελτιωθηκε πολυ λιγο προς το καλυτερο, συνεχιζει να μην βαζει φωτιες, κανει απλα την δουλεια της περαστε γαμησατε καληνυχτα.!! γενικα αξιζει μονο να φυγουν τα χοντρα και τιποτα αλλο, δεν ενιωσα οτι πεταξα τα λεφτα, γιατι γαμιθηκε οπως ηθελα αλλα ελειπε το κατι που θα κανει την διαφορα και η Λαρα δεν εχει σκοπο να το βρει...θα μπορουσε καλητερα, αλλα οπως μαθεις κοιμασε λενε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 23, 2015
Όνομα κοπέλας
Λάρα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.137
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού