Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
πολλα εχουν ηδη ειπωθει, δεν θα γραψω πολλα. Γερο-μύστης

ευκολοτατη συνεννοηση με 2 τηλεφωνηματα, η γυναικα κανει πολυ καλη σαλιαριστη πιπα, ειναι πεντακαθαρη, και στον αγωνα προσαρμοζεται στα θελω σου. Απο το ενδιαφερον σοσιαλ που ειχαμε στο ημιχρονο μου εδειξε οτι ειναι πολυ καλος και ζεστος ανθρωπος, φανταζομαι για τους περισσοτερους δεν εχει καποια σημασια αυτο βεβαια.

το σημαντικοτερο ειναι πως δεν πληρωνεις ξενοδοχειο, και αυτοματα εχεις ολες τις ανεσεις αυτου, γλιτωνοντας ενα εικοσαρικο. για εμενα αυτο την κανει vfm (μαζι με την αποδοση της φυσικα). για τα τυπικα να πω πως μου ειχε καθαρη πετσετα και σφραγισμενα παντοφλακια μιας χρησης, ο χωρος καθαρος.

στο θεμα εμφανισης, θα πω οτι περι ορεξεως κολοκυθοπιτα. μεταφραζοντας τα "νουμερα" των κριτικων και τις ιδιες τις κριτικες, παιρνεις μια δυνατη γευση του τι να περιμενεις. Οπως εχουν πει και οι προηγουμενοι, την προσεχεις και σε προσεχει, και δεν κοιταει χρονο (εγω εκατσα 1 ωρα και 10 λεπτα περιπου). Δεν εχω καποιο παραπονο και ισως την ξανατιμησω, αν οι περιστασεις το "απαιτησουν".

Αυτα απο εμενα, καλη συνεχεια

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 25, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
paparotriftoulas
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
28.989
Πόντοι:
10.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Constantinos27, kaavlas και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουλίου, 2015
Καθαρη πετσετα,παντοφλακια,ο χωρος καθαρος....
Εχει δικο της χωρο η μαγια;Χμμμ;
27 Ιουλίου, 2015
δηλ τι ενοοεις οτι γλυτωσες το ξενοδοχειο?δεχετε στο χωρο της?
27 Ιουλίου, 2015
μπορεις να μου δωσεις το τηλεφωνο της με ΡΜ ?
27 Ιουλίου, 2015
ναι μαγκες, εχει αναφερθει και στο νημα της.
27 Ιουλίου, 2015
Αδελφε επιεδη γουστραω τετοιες καταστασεις με matures και δει Ελληνιδες μπορεις να μου στειλεις in box καποια πληροφορια για να μπορω να την παρω και εγω
27 Ιουλίου, 2015
Στο 60 ευρω ειναι για 2 μπιστολιες η για μια Χμμμ;
27 Ιουλίου, 2015
οταν μπαινετε στις κριτικες της εκαστοτε γυναικας, ιδιως των παλιων (ή των καλων), το πρωτο πραγμα που γραφει ειναι
Γραφείο/Πρακτορείο [Ανεξάρτητη]

Σχόλια στο forum [62 απαντήσεις]
28 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δυο ειναι οι "φυσιολογικες". αν εισαι τοσο γρηγορος και καταφερεις να τελειωσεις 2 φορες στο μισαωρο, φανταζομαι καθεσαι και για τριτο. αν σου πει callgirl 1ωρα-1 εκτονωση, διωξτην πριν ξεκινησεις, και τραβα σε στουντιο Καπέλο
28 Ιουλίου, 2015
Λογο επικειμενου ταξιδιου στας πρωτεύουσας και λατρης των μιλφ θα μπορουσες να μιυ στειλεις σε π.μ τηλεφωνο...?
13 Αυγούστου, 2015
Επίσης την ίδια απορία, έχει δικό της χώρο? Το τηλέφωνο μπορώ να το έχω?Σπασίκλας
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2