Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 57 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
οι εφημερίες με γαμούν
το συνοικέσιο το απέρριψα
και απλά ρέμβαζα ρουφώντας αργά το φρέντο καπουτσίνο
ήθελα μια σύντομη , βιαστική , πρόχειρη και πρόωρη εκσπερμάτιση σ'ένα άγνωστο σώμα και μετά να εξαφανιστώ και να πάω σπίτι μόνος για να εκκενώσω και τα υπόλοιπα κοίλα σπλάγχνα μου...
...ήταν ένα μολδαβάκι , νίοφερτο , μελαγχροινό με ατσούμπαλο σώμα , με μόνη την απειρία της να αποτελεί δελεαστικό παράγοντα πονταρίσματος πάνω της , μιας και δεν θα έχει αναπτύξει τις απαραίτητες άμυνες και έτσι θα ήταν ευάλωτη στις ορέξεις μου...
η παράτριψη ήταν μια αλληλουχία: εκατέρωθεν προκαταρκτικών τραχηλικών ασπασμών--> προφυλαγμένης πεολειχίας ενώ της ανέτριβα το σώμα--> όπισθεν πεοκολπόκρουσία-->τοποθέτηση σε ύπτια θέση --> αιδοιλειχία--> μαστολειχία-->ιεραποστολική γάμευση-->σπερματέγχυση.
...η απεμπλοκή εξέκρινε το συνουσιοπιοειδές , ενώ παρατηρούσα πολύ προσεκτικά έναν λευκό καράφλα να ενίει με μια σύριγγα ινσουλίνης λίγο ηρωινικό υγρό σε κάποια πηχιαία φλέβα κάποιου βρώμικου πάκη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.088
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουλίου, 2015
συνοικεσιοMoney Mouthαυτο ειναι ιεροσυλια.σε φανταζομαι να σκαβεις τουνελ σαν τον el chapo.πολυ πρωτοτυπο αυτο με τα βελακια θα το υιοθετησωΠροσκύνημα
27 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τουνελ και express του μεσονυχτίου! Μεγάλο χαμόγελο

τοξοβόλος ?
27 Ιουλίου, 2015
(.......)μιας και δεν θα έχει αναπτύξει τις απαραίτητες άμυνες και έτσι θα ήταν ευάλωτη στις ορέξεις μου...
ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ εφήρμοζα με τεράστιο ζήλο οταν ήλθαν οι πρώτες καλλονές στα 90's απο την άλλοτε κραταιά
Αυτοκρατορία .
Καπέλο

27 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...αλλά γίνει αυτό πρύτανή μου , χρειάζεται πολύχρονη μαθητεία απο τις ωριμότερες-γηραιότερες -εμπειρότερες διδάσκουσες Μεγάλο χαμόγελο
Καπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4