Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 487243
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το βράδυ της Πέμπτης πέρασα απ΄ το Τριγγέτα 3, για να συναντήσω τη νέα κοπέλα του ομίλου, αλλά όχι νέα στο χώρο των στούντιο, την Λόρελ. Όπως μπορείτε να δείτε και στις φωτογραφίες, οι οποίες ανταποκρίνονται 100 % στην πραγματικότητα, πρόκειται για μια πολύ όμορφη, με μακρυά μαύρα μαλλιά κοπέλα απ΄ τη Ρουμανία.
Έχει φυσικότατο, 2άρι στήθος, αδύνατο σώμα και τουρλωτή περιφέρεια, η οποία και μόνο στη θέα της κολάζει κάθε αρσενικό. Επιπλέον, έχει μαυρίσει απ΄ τα καλοκαιρινά μπάνια και το σοκολατί χρώμα ,που έχει πάρει, την ομορφαίνει ακόμη περισσότερο.
Οπότε, αφού την είδα στο σαλόνι, γυμνόστηθη, πλήρωσα την κυρία της υποδοχής κι ανέβηκα στον πάνω όροφο, στο δωμάτιο που είναι στο τέλος του διαδρόμου. Είχα μόλις τελειώσει το ντουζάκι μου, όταν η κούκλα Λόρελ μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή. Την πήρα στην αγκαλιά μου, καθίσαμε στον καναπέ κι έτσι σε χαλαρούς ρυθμούς ξεκινήσαμε.
Πολλά και πλούσια προκαταρκτικά, με σφιχτές και δυνατές αγκαλιές, φιλιά στο λαιμό, στα μάγουλα, στο στήθος εκατέρωθεν, με ρουφήγματα στις ρόγες του στήθους μου. Τα οποία ανταπέδωσα κι εγώ με τη σειρά μου και μάλιστα με μεγάλη ευχαρίστηση, φιλώντας αυτά τα δύο περήφανα στήθη, και πιπιλίζοντας τις ρόγες της, κάνοντάς τις, να ξεπροβάλλουν ερεθισμένες.
Στη συνέχεια ανέλαβε δράση κι άρχισε να κατεβαίνει με φιλιά, όλο και πιο χαμηλά, φτάνοντας στα αρ@@@ια μου, τα οποία περιποιήθηκε αρκετά με τη γλώσσα της. Μου πέρασε προφυλακτικό και μου πρόσφερε μια υγρή, με εναλλαγές ρυθμού, βαθιές καταπόσεις πίπα και μεγάλη σε διάρκεια, ενώ κατά διαστήματα με κάρφωνε με τα πανέμορφα μάτια της.
Είχα ερεθιστεί αφάνταστα και για να μην έχουμε πρόωρο τέλος, την σταμάτησα κι αφού ξάπλωσα ανάσκελα, της ζήτησα να καθίσει πάνω στο πρόσωπό μου, για την περιποιηθώ κι εγώ. Για τα επόμενα λεπτά, το καθαρό, περιποιημένο, με τα παχιά χείλη μουνάκι της έγινε το αντικείμενο του πόθου μου.
Δε χόρταινα, να ρουφάω την κλειτορίδα της και να χώνω τη γλώσσα μου μέσα στην υγρή και καυτή τρύπα της. Κάτι, που πιστεύω, ότι άρεσε και στην ίδια και το απολάμβανε, αφού άρχισε, να αναστενάζει βαριά, να πιέζει τη λεκάνη της πάνω στο πρόσωπό μου και να κάνει πικάντικα σχόλια ευχαρίστησης.
Είχα φτάσει η στιγμή να περάσουμε στο κυρίως πιάτο. Ξεκινήσαμε ιεραποστολικά, όπου την πήρα αγκαλιά κι άρχισα να μπαινοβγαίνω μέσα της. Αρχικά, αργά και σταθερά, ανεβάζοντας σταδιακά το ρυθμό μου, με παράλληλα φιλιά στο λαιμό και στο στήθος της (τέτοιο στήθος δε το χορταίνεις) και ρουφήγματα στις ρόγες.
Συνεχίσαμε με την Λόρελ στα τέσσερα. Το θέαμα που αντίκριζα, με την κωλάρα της στημένη μπροστά μου, ήταν φανταστικό. Και τα tan lines απ΄ το μπραζίλιαν μαγιό της έκαναν αυτή την κωλάρα, ακόμη πιο προκλητική και ποθητή. Έχοντας τις παλάμες μου κολλημένες πάνω στα δύο ξεροψημένα, σαν φραντζολάκια, απ΄ τον ήλιο κωλομέρια της, άρχισα να μπαινοβγαίνω μέσα στο καυτό μουνάκι της γρήγορα κι έντονα.
Η περιποίηση της Λόρελ σε συνδυασμό με το θέαμα που είχα μπροστά μου, δεν άργησαν να με οδηγήσουν στο τέλος κι έχυσα μέσα της, στο προφυλακτικό.
Έμεινε για λίγα λεπτά ακόμη στην αγκαλιά μου, μέχρι να ηρεμήσω λιγάκι, όπου συζητήσαμε σε gfe κλίμα. Μετά φόρεσε το στριγκάκι της κι αφού με φίλησε στα μάγουλα, έφυγε απ΄ το δωμάτιο, όπως έκανα κι εγώ αφού συνήλθα με ένα κρύο ντους.
Συμπερασματικά, για ακόμη μια φορά πέρασα τέλεια με την Λόρελ. Μπορεί να άλλαξε περιβάλλον εργασίας, αλλά οι υπηρεσίες της στο δωμάτιο παραμένουν πάρα πολύ καλές. Είναι υπομονετική, παίρνει τις απαραίτητες πρωτοβουλίες, ευδιάθετη, χαμογελαστή, ναζιάρα και παιχνιδιάρα, φροντίζοντας να ικανοποιήσει τον πελάτη της.
Καθώς άκουγα την πόρτα να κλείνει πίσω μου, ήδη σκεφτόμουν την επόμενη συνάντηση μαζί της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 23, 2015
Όνομα κοπέλας
Λόρελ
Υπηρεσίες
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού