Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βρέθηκα στη Φυλής - Φωκαίας στις 1:00 μετά τα μεσάνυχτα όπου λίγα "σπίτια" λειτουργούσαν...πολλά από αυτά δεν είχαν αλλάξει κοπέλες, δηλ. είχαν τις ίδιες κοπέλες από τις 5-6 το απόγευμα μέχρι τις 6 το πρωί...μέσα στην καθαριότητα...
Εχοντας τις ενημερώσεις του άρχοντα Dude007 για την 3η βάρδια (αφού ο ίδιος δεν ξέρω τι παίζει τέτοιες ώρες) και κάνοντας και μια μικρή εξερεύνηση στην περιοχή, κατέληξα τελικά στο Φωκαίας 17Α για να δώ την καινούργια Αμαλία. Ευτυχώς μετά τα μεσάνυχτα αλλάζει και η τσατσά, γιατί αυτή που είναι το απόγευμα είναι όλο λόγια για να περάσεις με την Ιονέλα και δεν την εμπιστεύομαι ιδιαίτερα. Η μεταμεσονύκτια τσατσά είναι ευγενική, ολιγόλογη και συμπαθητική. Μου έδειξε δύο κοπέλες, από τις οποίες προτίμησα την καινούργια Αμαλία, αν και φαινόταν μαζεμένη χωρίς ιδιαίτερο σαλονάρισμα.
Έδωσα το μπλε χαρτάκι και μπήκα στο δωματιάκι, το οποίο δεν είναι από τα καλύτερα της περιοχής, ενώ ο νιπτήρας ήταν βουλωμένος... Σε λιγάκι ήρθε και η μικρά. Από Τσεχία μου είπε, όταν τη ρώτησα από ποιο μέρος είναι. Συμπαθητική φατσούλα, αδύνατη με καλό σώμα, καλοσχηματισμένο 2άρι στήθος που δεν θέλει να το γλύφεις και τέλειο κωλαράκι που μάλλον είναι το ατού της.Γλώσσα Δείχνει κάπως αμήχανη και έχει μανία με την καθαριότητα: "δεν ξέρω τι έχει ο καθένας και δεν θέλω να πάω στο νοσοκομείο" μου είπε. Ευτυχώς, μετά συμπλήρωσε ότι εγώ δείχνω καθαρός και υγιής! Οπότε ακάποτα, γλυψίματα και χυσίματα στο σώμα τα ξέχασα και αρκέστηκα στο "ασφαλές" σεξ...
Περιληπτικά η συνεδρία με την Αμαλία: εφόσον δεν είχε προκαταρκτικά το πρόγραμμα, τη γύρισα από πίσω και μου σηκώθηκε στη θέα των οπισθίων της, πέρασμα προφυλακτικού και πιπούλα όπου ήμουν έτοιμος, γύρισμα σε πισωκολλητό πού έχει τέλειο κωλαράκι, σφυροκόπημα και σπερματική απελευθέρωση, φιλάκι στο μάγουλο και καληνύχτα μωράκι.
Πρόταση αγοράς για την Αμαλία: προτείνεται αυστηρώς σε κυρίους πού λειτουργούν χωρίς προκαταρκτικά και γλυψίματα, που αναζητούν γρήγορο και ασφαλές σεξ, που τους αρέσουν οι άπειρες μικρές και που χύνουν πισωκολλητά... Οι υπόλοιποι μη πάτε γιατί θα ξενερώσετε...
Ευχαριστώ και να είστε καλά! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αμαλία
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.041
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουλίου, 2015
πολυ χρησιμη κριτικη διοτι πουτανα με μικροβιοφοβια ειναι το ιδιο με χειρουργο που λιποθυμαει στην θεα του αιματοςΚεφάλι σε τοίχο!.ετσι ειναι και
η ελβιρα ιασ31 κ εχει κανει ετσι και τη μιλφομουναρα καρμεν που τα κανε ολα τελεια μεχρι που μπλεξε μ αυτην.Αμαλια οπως αμαλια φλεμιγκ
δηλαδη.Καπέλο
26 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχαχα...έτσι είναι και η Ξένια στην αρχή της Φυλής...πολύ όμορφη, αλλά τι να το κάνεις?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2