Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325796
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Στοχευμενη καταθεση στην Γαληνη.Περασα με 50€ για ισπανικο.Αναμομη αρκετη,καθως προηγουταν συναθλητης με προγραμμα, αλλα δεν με χαλασε καθως εκανα το ντουζακι μου και αραξα,η ζεστη εξω ηταν αφορητη.Ερχεται το μωρο και καθεται διπλα μου και βγαζει το σουτιεν της και αρχιζω να γλειφω αυτες τις βυζαρες,πραγματικα δεν τις χορταινα.Στη συνεχεια στήνεται στα 4 και αρχιζω να της φιλαω το κωλαρακι και ολη την πλατη,επειτα της βγαζω το στρινγκακι και αρχιζω να τριβω τον πουτσο μου αναμεσα στον κωλο της,ειχε γινει καγκελο απο ωρα.Ξαπλωνει ανασκελα,μετα απο δικη μου παροτρυνση ριχνει και τ'απαραιτητα φτυσιματα για σαλιωμα και αρχιζουμε ενα ισπανικο ονειρο.Ο πουτσος μου χαθηκε μεσα σ'αυτες τις πελωριες βυζαρες.Επεσαν και πολλα φιλακια,αλλα χωρις γλωσσα.Ετσι οπως ημασταν για το ισπανικο,περναει καποτα και αρχιζει απο αυτην την θεση ενα τσιμπουκι πολυ καλο,οχι τερμα βαθη αλλα με καλη πιεση στο πουτσοκεφαλο,μπολικα φτυσιματα και χτυπηματα αλλοτε στα βυζια της και αλλοτε στη γλωσσα της.
Κατηφοριζω λιγο και ξεκιναω να την γαμαω αργα και αισθησιακα,ενω παραλληλα της ελεγα καβλολογα και αυτην με κοιτουσε προστυχα μεσα στα ματια και εβγαζε κατι σιγανες κραυγες ολο καβλα.Επιδής δεν ηθελα να χυσω σ'αυτην την σταση,την ανεβαζω απο πανω οπου πραγματικα το μωρο δινει ρεστα με το κουνημα που κανει,ειχε ξαπλωσει τελειως πανω μου.μ'εγλειφε τον λαιμο και κουνουσε μονο την λεκανη της.Δεν κρατηθηκα πολυ και μετα απο λιγο εχυσα.Δεν βιαστηκε να τραβηχτει και οταν το εκανε με τον επαιξε λιγο με το χερι της,καθως οπως ειπε δεν ηθελε να μεινει καμια σταγονα μεσα.
Μετα τον αγωνα,προσφέρθηκε και μ'εφερε ενα ποτηρι δροσερο νερο.Την ευχαριστησα,δωσαμε ενα φιλακι και αποχωρησε.
Ηταν μια πολυ καλη καταθεση και η Γαληνη αμα το συνεχισει ετσι,σιγουρα θα γινει στανταρακι μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 23, 2015
Όνομα κοπέλας
Γαλήνη
Υπηρεσίες
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού