Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 79 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εσπρωξα την πορτα και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω ισογειου οικου ανοχης.Καθισα στον καναπε και η ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε την χαμογελαστη Σονια.Προκειται για μια νεαρη Αλβανιδα με σχετικα ομορφο προσωπο , ωραιο μικρομεσαια στητα βυζακια Γλώσσα, κανονικο αναστημα , λευκο δερμα , μακρυ σγουρο ξανθο μαλλι και ωραιο αδυνατο κορμι με απιθανο κωλαρακιΓλώσσα.Η τσατσα ανακοινωσε ελευθερο στοματικο και σταση 69.Η κοπελα εκπεμπει θετικη ενεργεια στο σαλοναρισμα και σε προδιαθετει για καλο γαμησιΚουλ.

Πληρωσα την τσατσα και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεβατι και υστερα απο λιγο ηρθε η ευδιαθετη ΣονιαΧαμόγελο.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Μιλαει καλα Ελληνικα.Απο την αρχη φαινονταν οτι υπαρχει χημεια μεταξυ μαςΚουλ.Η κοπελα ηταν χαλαρη και φαινονταν οτι δεν την νοιαζει το θεμα χρονουΧαμόγελο.Η κοπελα εβγαλε το καυλιαρικο της τζινακιΓλώσσα και καθισε διπλα μου.Η κοπελα αρχισε να παιζει με το καυλι μου με το χερι της.Οταν το καυλι μου φουσκωσε τοτε η κοπελα ξεκινησε την ακαποτη τσιμπουκοδρομια.Η κοπελα ηταν στημμενη στα τεσσερα στα πλαγια προς τα εμενα και με πιπωνε.Εγω επαιζα με το κωλαρακι της.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη.Φαινονταν οτι προσπαθει για το καλυτερο.Αυτο μετραειΚαπέλο.Υστερα απο επιθυμια μου αρχισε να γλυφει τα ξυρισμενα μου μπαλακιαΈρωτας.Δεν ηθελε να μου χαλασει χατηριΧαμόγελο.Η κοπελα μου ρουφουσε τα αρχιδια και με κοιτουσε στα ματιαΈρωτας.Μου ρουφουσε τα αρχιδια και επαιζε με το καυλι μου με το χερι της.Ηταν ωραιο το θεαμα!Χαμόγελο Εκανε ωραιο καραμελωμα και με καυλωσε αρκετα.Μετα μου εκανε λιγο ακομα πιπα.

Οταν σταματησε το στοματικο σεξ τοτε την ξαπλωσα ανασκελα.Εχει ωραιο ξυρισμενο μουνακι.Δεν αντεξα και αρχισα να το γλυφω επιφανειακα.Η κοπελα εδειχνε να γουσταρει και εβγαζε επιφωνηματα καυλαςΚουλ.Την εγλυφα και επαιζα με τα βυζακια της.

Πρωτη σταση το ιεραποστολικο υστερα απο επιλογη μου.Της τον εχωσα και αρχισα να την γαμαω.Αυτη εβγαζε αληθινα επιφωνηματα και συμμετειχε αρκετα στο σεξΓλώσσα.Ειμασταν σφιχτα αγκαλιασμενοι και εγω της εγλυφα τον λαιμο.Η κοπελα ηταν συνεχως χαμογελαστη και υπηρχε θερμο κλιμαΚουλ.Σε αυτη την σταση πεσαν αρκετα πεταχτα φιλακια.Πεσαν και μερικα γλωσσοφιλα Έρωταςπου ομως δεν ηταν βαθια.Αυτη εκανε μερικα ρουφηγματαΈρωτας και δαγκωματα με τη γλωσσα της.Εδειχνε να γουσταρει την ολη φασηΧαμόγελο.Αν και περνουσα καλα ηθελα να την δοκιμασω και σε αλλη στασηΓερο-μύστης.Δευτερη σταση λοιπον το πισωκολητοΚατσικογάμης.Καλο το στησιμο της στα τεσσερα.Της τον εχωσα βαθια μεσα στη μουναρα της και αυτη εδειχνε να ποναει.Αρχισα να την ξεμουνιαζωΚατσικογάμης σε γρηγορους ρυθμους.Το θετικο ειναι οτι αυτη κοιτουσε τον καθρεπτη και εκανε παιχνιδιΜατάκι.Την γαμουσα και αυτη εβγαζε αληθινα δυνατα βογγητα!Κουλ Την γαμουσα και της εριχνα κωλοχαστουκακια χωρις αυτη να διαμαρτυρηθει.Κοιτουσα το θεαμα απο τον καθρεπτη και ειχα καυλωσειΓλώσσα.Ηταν ωραιο το θεαμα.Την γαμουσα και αυτη εβαζε το χερι της πισω πανω σε εμενα για να μην μπαινει ολο το καυλι μου μεσα της.Οπως κανουν καποιες πορνοσταρ στις τσοντεςΝαι!.Εγω ομως δεν κατεβασα ρυθμο και συνεχιζα το δυνατο ξεμουνιασμα!Κουλ Υστερα απο μερικα λεπτα αρχισα να χυνω μεσα στο μουνακι της.Αυτη γυρισε το κεφαλι προς τα πισω και μου εδινε πεταχτα φιλακιαΈρωτας.Εχυνα μεσα της και φιλιομασταν.Η κοπελα περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα ντυθηκε , ειχαμε χαλαρο social time σε φιλικο κλιμα και μετα αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Σονια ειναι μια κοπελα συμπαθητικης εμφανισης.Δεν ειναι καμια μουναρα εμφανισιακα αλλα εχει ωραιο σωμα.Απλως χανει λιγο στο προσωπο.Εχει εντονα χαρακτηριστικα Αλβανιδας στο προσωπο και ειναι καπως τραχυ.Ειναι καθαρη κοπελα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Εχει καθαρο και ξυρισμενο μουνακι.Κανει σχετικα καλη πιπα και κανει ωραιο καραμελωμα στα μπαλακια αν εισαι ξυρισμενος και καθαρος.Ειναι προθυμη σε αλλαγη στασων και δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Η τσατσα δεν ενοχλησε.Η ολη συνευρεση ηταν χαλαρη χωρις το αγχος του χρονουΓερο-μύστης.Ηταν λες και γαμουσα καποια φιλη μου που ξερω αρκετο καιρο και οχι καποια αγνωστηΚουλ.Συμμετεχει αρκετα στο κυριως σεξ με αληθινα βογγητα.Εχει ωραιο στησιμο στα τεσσερα και κανει παιχνιδι με τον καθρεπτη.Ειναι εξυπνη κοπελα και ξερει τι θελει ενας αντρας απο μια ιεροδουλη.Θελει δηλαδη να ικανοποιησει τον πελατηΓερο-μύστης.Θελει να περασεις καλαΓερο-μύστης.Γενικα ειναι μια ευδιαθετη , ευγενικη , φιλικη , ζεστη και συμπαθητικη ιεροδουληΓερο-μύστης.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουλίου, 2015
Θα την τιμήσω σίγουρα μία από τις επόμενες μέρες!!!
Ωραία η κριτική σου Κουλ
R
rotakis1
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1