Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από προσεκτική ανάγνωση των ενημερώσεων από συναγωνιστές στο φόρουμ για το τι υπάρχει στη Φυλής - Φωκαίας και πέριξ αυτών, αλλά και της προσωπικής μου αναζήτησης ενός καλού τεμαχίου για κατάθεση στην περιοχή αυτή, κατέληξα τελικά στο Φωκαίας 25Α που δούλευε η Νίκη. Γνωρίζω ότι πολλοί από σας έχετε θέμα με το πρόσωπο αυτής της κοπέλας, αλλά χωρίς να ξέρω γιατί, εμένα με καυλώνει το μωρό αυτό!!! Γλώσσα Στα υπέρ η πολύ καλή διάθεση και συμπεριφορά της κοπέλας, το πετίτ ωραίο σώμα με τα τέλεια βυζάκια και το κωλαράκι όνειρο!!! Άλλωστε όταν την παίρνεις πισωκολλητό, δεν βλέπεις πρόσωπο και πιστέψτε με η θέα είναι φανταστική! Γλώσσα Είναι πολύ καθαρή και δεν ακολουθεί επικίνδυνες πρακτικές, όπως ακάποτα και ξεκάποτα, κωλογλυψίματα, κωλοξεσκίσματα και κωλοχυσίματα, πού κακά τα ψέματα σε όλους αρέσουν, αλλά είναι επικίνδυνα... Δεν θα πώ πολλά για τη Νίκη γιατί έχω γράψει και την προηγούμενη κριτική, απλά συμπέρανα ότι τέτοια κορίτσια αξίζουν την προσοχή και υποστήριξη μας.
Το δωμάτιο καθαρό και η διακόσμηση πάνω από το μέσο όρο της περιοχής. Η τσατσά μια χαρά μου φάνηκε, άλλωστε δεν μιλήσαμε πολύ. Μόνο το μπλε χαρτάκι μου ζήτησε και μου έδειξε το δωμάτιο. Δεν ενόχλησε, ούτε κτύπησε πόρτες, ούτε άλλαξε τη μουσική, ούτε δυναμωσε τον ήχο, ούτε μετά με ρώτησε αν είμαι καλά, ούτε να βγω γρήγορα γιατί περιμένει άλλος... Με χαιρέτησε βγαίνοντας.
Η συνεδρία με την Νίκη συνοπτικά: χαζοκουβέντες στην αρχή - γλύψιμο στα βυζιά χωρίς να γαργαλιόταν - γλύψιμο στη μέση και τους γοφούς όπου γαργαλιόταν - γλύψιμο στην πλάτη - μουνογλύψιμο για ώρα σε ύπτια και ντόγκυ στάση - πέρασμα προφύλαξης υποδειγματικά - πίπα όπως τη θέλει ο πελάτης χωρίς να βιάζεται - από πάνω όπου έγλυφα τα βυζιά της ήταν φανταστική - στο πισωκολλητό σφίγγοντας τα κωλομέρια της είναι φανταστική - πλήρης κατάθεση και ικανοποίηση - χαζοκουβέντες στο τέλος.
Καληνύχτα σας Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νίκη
Υπηρεσίες
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουλίου, 2015
φιλε εχει τελειο σωματακι ,την εχω πεθανει και γω στο γλειψιμο ,οχι μουνι ομως, και οντως στα τεσσερα η θεα ειναι φανταστικη .
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1