Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
2.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Ειχε τυχει σε απογευματινη τσαρκα μου να δω να περιφερεται στην Κολωνου αυτο το ξανθο κεφτεδακι
και να κατευθυνεται στο υπογειο του Κολ 27.Εισοδος στο τσαρδι και πληρωμη,η κοπελια ειναι
η Νατασσα ειναι ξανθια με κατσαρα μαλλια πιασμενα κοτσο γλυκο προσωπακι και αρκετα παραπανισια κιλα.
Ειναι πολυ ασπρη στο δερμα,της προτεινα να αρχισει τα μπανια,μου ειπε οτι ηδη το εχει κανει απλα δε μαυριζει.
Το στηθος της ειναι ανυπαρκτο.
Η Νατασσα ειναι μια γλυκια φολιτσα,με ρωτησε αμα θελω να μου κανει πιπα,(ποιος δε θελει)
ευτυχως το πεος μου ηταν σηκωμενο μου περασε καποτα και μου εκανε μια πιπα οπου ελαχιστα
καταλαβαινα οτι τον ειχα μεσα στο στομα της,μετα απο 10sec εκατσε κανονικα και δε με αφηνε
να ξαπλωσω πανω της οπως επισης εκλεινε λιγο τα ποδια της και δε μπορουσα να μπω βαθια μεσα της.
Η χρηση κρεμας αφθονη δεν ειχα και πολυ αισθηση οτι την γαμαω.Επειδη δε θα τελειωνα ποτε την εστησα στα 4,
οπου τα παφ παφ εδινανκαι επαιρναν στην τροφαντη κωλαρα της,αλλα και εκει παλι εκλεβε αφου τραβιοταν οταν
εσπρωνα βαθια τεσπα ,αφου την καθυστερησα λιγακι εχυσα αφου εκλεισα τα ματια και σκεφτομουν οτι γαμαω καποια
αλλη και οχι αυτη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.276
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουλίου, 2015
Δεν φτάνει που είναι μπάζο...κλέβει και στο γκαμήσι; Κεφάλι σε τοίχο!
25 Ιουλίου, 2015
αυτο με τη πιπα εγω φταιω μαλλον.οταν την πηρα και πηγε να παρει πιπα της λεω ,δεν θελω πιπα εσενα θελω(απ τα πολλα σαχλα που τους λεω μπας και
γινει τιποτα πιο εξεζητημενο)
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2