Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173343
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Στην κορυφαια ολων των εποχων και παλι ενα μηνα μετα την τελευταια συναντηση μας και πλεον δηλωνω και επισημα οτι την βλεπω με αλλο ματι.Αυτο ειχε ξεκινησει και μου περασε σαν σκεψη την προηγουμενη φορα αλλα σημερα επιβεβαιωθηκε...ενω η σχεση μας ξεκινησε πολυ στοργικα και αποφασισαμε οτι θα ειναι η καλη μου θεια,τωρα πλεον την γουσταρω σαν γυναικα Γλώσσα...την θελω για μενα ρε παιδι μου.Φορουσε και ασπρα εσωρουχα σημερα σκετη καυλα ητανε...

Πολλα χαδια και μπαλαμουτι εκατερωθεν,αναψαμε αμεσως...μου βαρουσε δυνατα τον πουτσο,ρουφουσα τις ρωγες της με δυναμη,το λαιμο της,το κωλαρακι της,με χαϊδευε σε ολο το κορμι και με φιλουσε.Εχουμε φοβερη χημεια και το παθος μας παρασερνει καθε φορα...της τον εχωσα και στα βυζια κατω απο το σουτιεν παρακαλω Κουλ
Πιπα η γνωστη της Αφροδιτης βαθια με εμφαση στο πουτσοκεφαλο και σε γρηγορο τεμπο,μου χαϊδευε και τ'αρχιδια με κοιτουσε και με τις ματαρες της οποτε εγινα πυραυλος και τη σταματησα για να τη γαμησω

Πρωτη σταση την εβαλα απο κατω και βυθιστηκα στην αγκαλια της και τη γαμουσα αργα αισθησιακα,ειχαμε κολλησει τα χειλη μας,μου ελεγε και καυλολογα...Μετα με καβαλησε απο πανω με πλατη σε μενα σταση που την γουσταρει πολυ και θελει να βλεπει και στον καθρεφτη...και μετα ηρθε το ρεσιταλ οπως συμβαινει παντα,αυτη απο πανω να με καβαλαει πανω κατω ασταματητα και συγχρονως να με χαϊδευει στο στηθος και γω να σηκωνω τα βυζια της προς τα πανω πιανοντας τα απο τις ρωγες...με εχυσε κιολας τρεχαν τα ζουμια μεχρι τα αρχιδια μου και μου τα πασαλειψε κιολας και αφου κουνηθηκε κανα 20λεπτο πανω στην πουτσα μου εφτασα σε ενα τερατωδες χυσιμο με κραυγες και τιναγματα που σηκωνα κι αυτην μαζι στον αερα...με αγκαλιασε να ηρεμησω λιγο και μετα πιασαμε κουβεντουλα ενω ο πουτσος μου ηταν ακομα μεσα της και καγκελο και κοντευε να σπασει.
Μου΄φερε και πετσετα και το καλο αφρολουτρο για να κανω ντουζ,χαιρετιστηκαμε και ανανεωσαμε το ραντεβου μας....

Συμπερασμα...αυτη η γυναικα ειναι υπεροχη σε ολα τα επιπεδα,δεν υπαρχει αλλη σαν κι αυτην και ειναι πολυ δυσκολο να περιγραψει κανεις την εμπειρια μεσα απο μια κριτικη.Μονο αν το ζησει κανεις καταλαβαινει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 22, 2015
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.192
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού