Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 41 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Κυριακής προς Δευτέρα στις 01.50 . Μετά απο βόλτα σε διάφορα σημεία της πιάτσας χωρίς να βρω κάτι που να μου κάνει κλικ για να καταθέσω , είπα να έρθω εδώ για να πάρω την Μελίνα μετά απο καιρό. Η Μελίνα λείπει ακόμα στην Βουλγαρία και πέτυχα την Ελένη την “ξαδέρφη” της...

Την Ελένη την είχα πάρει πριν περίπου 2 μήνες τις πρώτες μέρες που δούλεψε με απροσδόκητα καλά αποτελέσματα. Πέρασα για μια επαναληπτική λοιπόν. Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , ήρθε και η υπηρεσία να ανοίξει το αιρ κοντίσον μίας και το ανάβουν μόνο όταν έχει πελάτη , λογικό.

Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα. Ήρθε στο δωμάτιο μετά από κάνα 5λέπτο χαμογελαστή . Καθώς έβγαζε τα το χακί σορτς και μπλουζάκι που φορούσε καθώς και τα εσώρουχα της μιλήσαμε λίγο , έχει μάθει αρκετά ελληνικά μέσα σε δύο μήνες μίας και την πρώτη φορά που την πήρα δεν μιλούσε.

Σηκώθηκα απο το κρεβάτι την πλησίασα , χούφτωσα τα κωλομέρια της και ξεκίνησα να φιλάω τα βυζάκια της , με αγκάλιασε και αυτή και απλά απολάμβανε τα χάδια μου , έτριψα το μουνάκι της με το ένα χέρι μου και με το άλλο τούς ώμους και τον αυχένα της. Στην συνέχεια την φίλησα στον λαιμό και στο στήθος και επιχείρησα να την φιλήσω , έστρεψε το κεφάλι της και δεν επέμενα. Την έβαλα να ξαπλώσει ανάσκελα στην άκρη του κρεβατιού και έσκυψα να γλύψω το μουνάκι της , το έκανα για αρκετή ώρα και της άρεσε. Την τράβηξα απο τα χέρια και την έφερα να κάθεται τώρα στην άκρη του κρεβατιού , όρθιος τώρα εγώ μπροστά της, της έδωσα τον πούτσο μου στο στόμα της. Η πίπα της δεν ήταν βαθιά , έκανε γλείψιμο και κατά μήκος του πέους και ένα πέρασμα απο τα μπαλάκια και αυτό ήταν.

Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση πισωκολλητό στα όρθια , για πολύ λίγο μίας και το γλυκό δεν έδεσε...σε αυτή την στάση , μου είπε να πάμε στο κρεβάτι , στήθηκε στα τέσσερα και με ρώτησε αν θέλω κώλο , απάντησα πιο μετά... Μπήκα στο μουνάκι της και την πήρα πισωκολλητά. Μετά απο λίγη ώρα ζήτησα το κωλαράκι της. Έβαλε λίγη αλοιφή , ύστερα απο κάποιες προσπάθειες μπήκα στην κωλοτυπίδα της. Απο την αρχή φάνηκε ότι ζοριζόταν , έστρεφε το κορμί της και γενικά δεν έπαιρνε καλή βολική στάση , με τα πολλά μου έπεσε .Της είπα δεν πειράζει να το αφήσουμε . Βγήκα από μέσα της πήρα χαρτί και έβγαλα το προφυλακτικό . Της είπα να μου πάρει πίπα για να τελειώσω , μου είπε ναι αλλά να μην τελειώσω στο στόμα της. Γρήγορα ο πούτσος μου σηκώθηκε πάλι αλλά αυτήν την φορά όσο και να μου έπαιρνε πίπα δεν έβλεπα να τελειώνω. Πολύ υπομονετική αν και της είπα να το αφήσουμε μου είπα όχι περίμενε , πότε με έγλειφε πότε με μαλάκιζε μετά από κάνα 5λέπτο τελικά τα υγρά μου κάλυψαν τα στηθάκια της.

Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω απο 15 λεπτά. Σε σχέση με την πρώτη φόρα ποιο επικοινωνιακή αλλά όχι δεκτική στα φιλιά στο στόμα και χειρότερη στην πίπα , στο πρωκτικό έδειξε εμφανώς ότι πονούσε αλλά απο την άλλη πολύ υπομονετική δεκτική και με διάθεση να μην φύγω άπραγος. Ανάμεικτες εντυπώσεις που πιο πολύ με μπέρδεψαν παρά με βοήθησαν να ξεκαθαρίσω την απόδοση της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 20, 2015
Όνομα κοπέλας
Ελένη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.724
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού