Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236238
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για πολλοστή φορά με την τέλεια γλυκιά κοπελάρα μας.
Αν θέλετε λεπτομέρειες διαβάστε τις 70 παρακάτω διθυραμβικές κριτικές.

Εισήλθα στο δωμάτιο αφού πρώτα της έκανα μια απο τις ευρηματικές μου φάρσες και την .....κοψοχόλιασα! (απ' τα ....δικά μου προκαταρκτικά, για να τα.... ακούσω μετα).
Που νά ξερα όμως οτι θα μου το φύλαγε ?
Πλένομαι περιμένω ...έρχεται : Να πάω πρώτα σε κάποιον που βιάζεται ?
Πήγανε της λέω (χρόνια το χω μάθει πια).
Και να περνάει η ωρα ....και να ακούω απο δίπλα το ντους (που κάνει σε κάθε πελάτη) και να αφουγκράζομαι τα τακούνια και να λέω τώρα έρχεται τώρα έρχεται και..... αλλού πήγαινε.
Αφού πέρασε καμιά ώρα έτσι (δίωρο είναι το ρεκόρ μας απο παλιά), ξεπάγιασα ,αρχίζω να τα παίρνω στο κρανίο.
Για να φτιαχτώ αρνητικά και να θυμώσω πολύ, αρχίζω να θυμάμαι ο,τι εκνευριστικό μου χει κάνει στο παρελθόν (κι εγώ όμως κάποτε το παράκανα).
Τι δεν σου λέω , τι τα περι εμπιστοσύνης , τι ο γκόμενος της Ε....(καλά αυτό ήταν το πιο βαρύ ....ασήκωτο), και μερικά άλλα.
Φτιάχτηκα θύμωσα για τα καλά και σηκώθηκα καθιστός στο κρεβάτι αποφασισμένος να φύγω και να μην την ξαναδώ ποτέ πιά (είμαι και λίγο ευερέθιστος).
Και ξαφνικα ανοίγει η πόρτα και μπαίνει μέσα με το δικτυωτό της με τις χίλιες τρύπες !.......και τη φωνούλα της Netrebko στη Μανόν.
Αυτό ηταν, ο θυμός μου κατέρρευσε τα ξέχασα όλα.
Όρμισα και άρχισα με λαχτάρα να την .....ξεπουπουλιάζω! , παρα λίγο και 69 που ποτέ δεν κάνω.
Η συνέχεια ......όλα μέλι γάλα, όπως πάντα.
Δεν μπορείς να αντισταθείς σ' αυτό το πλάσμα.
Κι ας έχω γνωρίσει πολλές απ' τις καλές κοπέλες του χώρου,
Με το που τη βλέπεις να μπαίνει στο δωμάτιο .....τσουούπ φτιάχτηκες!
Δεν .....υπάρχει γιά μένα (και είναι αυστηρά τα κριτήριά μου) τέτοιο τέλειο κορμί και χαρακτήρας και υπηρεσίες και φυσικά όλα 10.
Κι έτσι θυμήθηκα και το τραγούδι του Καζαντζίδη:
Υπάρχω....

Αν πρόκειται να φύγεις τον Αύγουστο και βέβαια θα ρθω πριν.
Αλλά και τον Αύγουστο θα σε ψάχνω μπας και........ψι ψι ψι.
Μου το υποσχέθηκες γλυκειά μας!.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
42
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού