Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 487252
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τη Λίλύ τη γνωρίζω αρκετό καιρό και την έχω επισκεφτεί σε όλα τα ιδρύματα που έχει εργαστεί στο παρελθόν...Γυναίκα νταρτνάνα για όσους δεν την γνωρίζουν με ωραίο σφιχτό σώμα,μεγάλα βυζιά,ωραίο κώλο και συμπαθητικό πρόσωπο.Απ΄την αρχή που την έχω γνωρίσει περνάω πολύ καλά μαζί της και κάπου κάπου την επισκέπτομαι...Δηλαδή είναι κάτι σαν στανταράκι...

Η υπηρεσία ευγενική και το στούντιο καθαρό και περιποιημένο.Αμέσως πέρασα στο δωμάτιο μίας και ο στόχος είχε "κλειδώσει" από νωρίς...Ντουζάκι και φρεσκάρισμα πριν να έρθει το κορίτσι...

Μπήκε στο δωμάτιο με αρκετή όρεξη...Στην αρχή κουβεντούλα μίας και είχαμε καιρό να βρεθούμε και έναρξη των πλούσιων προκαταρκτικών...
Φιλιά σε λαιμό αυτιά και σώμα ήταν η έναρξη για να συνεχίσει με πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Πολύ καλό με ωραια τεχνική.Καραμέλωμα στα α@@@κια και πολύ ωραία χρήση της γλώσσας στο κορμό...Γύρισμα σε 69 για περιποίηση και της δικής της περιοχής στο "γατάκι" της...

Σεξ σε δύο μόνο στάσεις.Πρώτα με τη Λιλύ από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς αλλά με πολύ καλή συμμετοχή.Και τέλος στα τέσσερα όπου πραγματικά είχε στηθεί τέλεια....

Κάθισε λίγο ακόμη και μιλήσαμε για διάφορα θέματα χωρίς να βιάζεται.Μετά με αποχαιρέτησε δίνοντας μου ένα πεταχτό φιλί.


Αυτά για την εμπειρία μου με τη Λιλύ τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίλυ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, Jim25jim και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2015
Μπραβο Βασιλη που περασες καλα, αν και πρεπει να πω οτι εισαι ο μονος που εχει να πει κατι θετικο για τις υπηρεσιες της Γερμανιδας.
"Παγοκολωνα", "παλτο", "φωλα μεγατονων" και αλλοι τετοιοι χαρακτηρισμοι ακουγονται για το σερβις της....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1