Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 155957
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ξανθια πιτσιρικα ομορφη Ρουμανα 22-24 χρονων,πολυ αδυνατη με μικροσκοπικα σταφυδιασμενα βυζια και αφρατο πεταχτο κωλαρακι.Περυσι την πηρα 3 φορες με 50ε για κωλαρακι με γυμνο τσιμπουκι...μετα καποια στιγμη μου ζητησε 60ε και θυμωσα και ειπα δεν ξαναπαω...Σημερα ξαναπηγα ομως της εδωσα τελικα τα 60ε αλλα την ξεκωλιασα κανονικα εξ'ου και ο τιτλος της κριτικης

Υποτιθεται με θυμοταν και που χαθηκε εσυ και τετοια...ξαπλωσε ντυμενη διπλα μου στο κρεβατι οπου αρχισε να μου παιζει τον πουτσο κι εγω τη χουφτωνα σε ολο το κορμακι της,την εβαζα δαχτυλα στο στομα,τσιμπουσα δυνατα τις ρωγες της.Ο πουτσος ειχε γινει καγκελο οποτε σηκωθηκα ορθιος μπροστα της αυτη καθισμενη στο κρεβατι και την λεω ορμα...το τσιμπουκι της ειναι επιφανειακο μονο στο πουτσοκεφαλο αλλα συγχρονως τον παιζει,χαϊδευει και αρχιδια και μ'αρεσε.Στηθηκε και στα 4 οπου παραμερισα το στρινκ και αρχισα να παιζζω με τη σουφρα της.

Γδυθηκε εντελως και ξαπλωσα πανω της σαν βιαστης με ολο μου το βαρος,φιλουσα τον τρυφερο λαιμο της,τη φιλουσα στα χειλη ενω εκανε πως δε θελει...επικοινωνιακα παραμενει αγγουρι σκετο,δηλαδη μου'λεγε πχ τωρα γιατι το κανεις αυτο? Κεφάλι σε τοίχο!
Γιατι σου αρεσει μωρη την ελεγα.
Πουτσοτριψιμο οσο ηθελα στο μουνακι της και στη σουφρα της...

Πρωτη σταση αυτη απο πανω καουνηθηκε πολυ καλα τον επαιρνε ολον μεσα εξω και συγχρονως με φιλουσε στις ρωγες,στο λαιμο,στα χειλη...μετα κουραστηκε και την εβαλα απο κατω και τη γαμησα δυνατα,την επιανα απο το προσωπο,την εβριζα,τη δαγκουσα το λαιμο...και μετα αφου εβαλε τζελ στον πουτσο μου και οχι στη σουφρα της στηθηκε στα 4 και την ξεσκισα τον κωλο για κανα 20λεπτο ενω κουνιοταν κι αυτη ταυτοχρονα μπρος πισω.Απιστευτη αντοχη και μανια να γαμηθει απο τον κωλο,βεβαια σιγα σιγα πονεσε και αρχισε να μου γλυστραει προς τα κατω στο κρεβατι αλλα επεσα απο πανω της,περασα και τα ποδια μου εξω απο τα δικα της και την σφυροκοπησα σχεδον σε ξαπλωτο πισωκολλητο και εχυσα μες τον κωλο της με πολυ δυνατες κραυγες

Συμπερασμα...τη γαμησα επιθετικα και μ'αρεσε και την αρεσε κι αυτην,Σαφως βελτιωμενη στο θεμα σεξ σε σχεση με περυσι,επικοινωνιακα δυστυχως δεν εξελιχθηκε.Ειναι ομως ενα λαχταριστο πιπινακι που γουσταρει ξεκωλιασμα και γενικα περνας καλα μαζι της

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 21, 2015
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.192
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού