Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565087
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Από το πρωί προσπαθούσα να βρω την Paola milf για ένα ραντεβουδάκι αλλά το τηλέφωνο της δεν το σήκωνε και έτσι κοίταξα στο site πια κοπέλα δουλεύει,που μου αρέσει γι να την επισκευτώ.Είδα ότι δούλευε η Εβελίνα που πάντα τη γούσταρα και έτσι πήγα στο στούντιο στην Ισμήνης για μια συνέβρεση μαζί της.Ανεβαίνω τα σκαλία,χτυπάω το πρώτο κουδούνι και ανοίγει η σιδερένια πόρτα και πριν φτάσω στην επόμενη είχε είδη ανοίξει.Μπαίνω στο στούντιο όπου με υποδέχτηκε ο τσάτσος ένα νερό παιδί με κοτσίδα ήταν που μου παρουσίασε τις κοπέλες.Είχα πάρει την πόφασή μου και διαλέγω την Εβελίνα δίνω τα 70 κι μου λέει ο τσάτσος να ανέβω στον πάνω όροφο στο δωμάτιο 3.Όταν ανέβηκα υπήρχε μια άλλη τσατσά μια νεαρή κοπέλα που με ρώτησε σε ποιο δωμάτιο θα μπω.Της λέω το 3 και με πηγαίνει μέχρι εκεί κι μου εύχεται καλά να περάσω και κλείνει την πόρτα.Ξεντύνομαι και μπαίνω για μπαάνακι.Πριν προλάβω να σκουπηστώ μπαίνει μέσα η Εβελίνα.Μόλις ξαπλώνω στο κρεβάτι η Εβελίνα είχε βγάλει το σουτίεν και το στρινκ της και μου φέρνει τα βυζία της στο στόμα της και αρχίζω να τα γλύφω.Η Εβελίνα άρχισε να μου χαϊδεύει το παλαμάρι που είχε αρχίσει να ξυπνάει.Την ξαπλώνω και άρχισα να την χουφτώνω σε όλο το σώμα της και να δίνω έμφαση στα στήθη της.Ο μικρός είχε πάρει φωτία και της λέω να μου πάρει πίπα.Μου φοράει το σκούφο και αρχίζει ένα καλούτσικο τσιμπουκάκι.Παράλληλα τον έπρωχνα και εγώ για είμαι μεγάλος λάτρης του mouth fucking και η Εβελίνα συνέχισε να μου τον πιπιλήζει.Ύστερα από λίγο της τον βάζω σε ιεραποστολική στάση και να της γλύφω τα στρήθη της και η Εβελίνα να βγάζει κραυγούλες υδονής.Μετά την γυρνάω στα τέσσερα όπου είδα τον κώλο της να τον έχει δουλεμένο.Την ρωτάω άμα κάνει πρωκτικό και μου λέει με άλλα 50 ευρο.Της λέω ok και ότι θα της τα δώσω μόλις τελειώσω.Τον βάζω και αρχίζω το σφυροκόπημα.Καθώς την σφυροκοπούσα την χούφτωνα όπου έβρισκα και κοιτούσα τον καθρέπτη όπου είδα την Εβελίνα να έχει κλείσει τα μάτια της και να δείχνει ότι γουστάρει.Ύστερα από λίγο ήρθε το τέλος.Η Εβελίνα σηκώθηκε να πλυθεί στον νυπτήρα που έχει δίπλα από το κρεβάτι.Εγώ επειδή ήθελα να το γλιτώσω τα 50 έκανα πως ήμουν ψόφιος από το γα@@σι και να βαριανασένω.Η Εβελίνα με ρώτησε αν μου άρεσε και της είπα πως μου άρεσε και ότι θα ανεβάσω καλή κριτική στο site.Τότε χαμογέλασε και αφού πλύθηκε έβαλε το σουτίεν και το στρινγ με χαιρέτησε και έφυγε.Έκανα μπανάκι ντύθηκα και είχα την απορία τι θα γίνει με τα 50 που δεν τα είχα δώσει.Βγαίνω από το δωμάτιο και βλέπω την τσατσά.Από μέσα μου λέω τώρα θα έρθει και η λυπητερή.Αντιθέτως όμως.Η νεαρή τσατσά μου ευχήθηκε καλό μεσημέρι,ανταπέδωσα και έφυγα.Μόλις κατέβηκα τις σκάλες δεν βλέπω τον τσάτσο ανοίγω τη πόρτα και φεύγω τρέχοντας για να γλιτώσω τα 50 και τελικά τα γλίτωσα.

Αυτά έγιναν με την Εβελίνα!!!

Υ.Γ.:Η Εβελίνα στο σώμα είναι όπως την βλέπετε στις φωτογραφίες αλλά με πρόσωπο λιγάκι άγριο,αλλά στο δωμάτιο είναι GFE.Τουλάχιστον με μένα έτσι ήταν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.640
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, mad_max και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Αυγούστου, 2015
Μετά αναρωτιόμαστε γιατι οι κοπέλες ζητάνε τα λεφτά μπροστά! Το να λες και να ξελες υποσχόμενος μια καλη κριτική για να μην πληρώσεις τα έξτρα που βάση της κριτικής σου ευχαριστήθηκες ειναι εκτός λογικής μου. Τωρα αν σου πέρασε μπράβο σουΧμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1