Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327070
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ήταν ήδη αργά το εσπέρας όταν κατευθύνθηκα στο γνωστό κατάστημα "Σκαραβαίος", προκειμένου να λάβω ένα τονωτικό ρόφημα και να ξαποστάσω λίγο από τον κάματο της ημέρας. Το απογευματινό ήταν εξόχως δροσερό για Ιούλιο μήνα και έτσι αποφάσισα να απολαύσω το τίλιο μου εις τον περίβολον του καταστήματος, ούτως ώστε να αποφύγω την ενοχλητική πολυκοσμία καθώς και τον ορυμαγδό των λαϊκών ασμάτων που λάμβαναν χώρα εντός της σάλας.

Δεν είχα προλάβει καλά-καλά να πιω την πρώτη γουλιά, όταν ένα νεαρότατο θήλυ, αφού πρώτα γυρόφερε δυο τρεις κύκλους από πάνω μου ωσάν το όρνεο που κατοπτεύει το ημιθανές θνησιμαίο προτού επιτεθεί και του ξεσκίσει τις σάρκες, πραγματοποίησε κάθετη εφόρμηση προς το μέρος μου και κατσικώθηκε επάνω μου.

Το γεγονός ότι επέλεξε εμένα, αντί των τόσων γεροδεμένων αρρενωπών και όμορφων θαμώνων που κατέκλυζαν εκείνη την ώρα τους χώρους του καταστήματος, δεν μου προξένησε ιδιαίτερη εντύπωση, διότι ως γνωστόν, οι γεροντομαλάκες είναι οι καλύτεροι πελάτες των κονσοματρίς και αυτό συμβαίνει για δύο κυρίως λόγους. Ο πρώτος είναι ότι όντας ξεμωραμένοι καταφεύγουν σε σπατάλες προκειμένου να σαλιαρίσουν, και ο δεύτερος είναι ότι δεν έχουν και πολύ υψηλές απαιτήσεις. Αυτό το τελευταίο όχι γιατί δεν θέλουν, αλλά επειδή η φυσική τους κατάσταση δεν τους το επιτρέπει.

Η μέχρι παρεξηγήσεως προσκόλληση της νεαρής ύπαρξης επάνω μου, δεν άργησε να μου δημιουργήσει ένα έντονο αίσθημα έξαψης. Και επειδή ήτο ανέφικτο να απαλλαγώ από αυτό το αίσθημα με την παρούσα γυνή, αποχώρησα αναζητώντας εκτόνωση σε άλλα μέρη.

Μερικά λεπτά αργότερα, στην αίθουσα αναμονής και επιδείξεων του συνουσιουργείου που βρίσκεται στον αριθμό 6 της οδού Αριστοτέλους στην Καλλιθέα, η κατηφής κυρία επί της υποδοχής μου παρουσίασε την Λάρα. Σε αυτό το σημείο θα μου επιτρέψετε να κάνω μια αναφορά σχετική με τον σωματότυπό της, διότι αν και υπάρχουν αρκετές αναρτημένες φωτογραφίες της, αυτό που θα συναντήσετε απέχει από πολύ έως και εντελώς από αυτό που απεικονίζουν. Εν πρώτοις λοιπόν, το στήθος της -αν και καλόσχημο- είναι σαφώς μικρότερο από αυτό που αποτυπώνεται στις φωτογραφίες και ο κορμός της καθώς και τα μπράτσα της είναι πιο παχυλά. Επίσης στις αριστερές της πλευρές υπάρχει εκτεταμένη δερματοστιξία. Από την μέση και κάτω τα πράγματα ξεφεύγουν περισσότερο. Η περιφέρειά της είναι πολύ πιο ανεπτυγμένη με κάποια αμυδρά ίχνη κυτταρίτιδος στους γλουτούς, και τα κάτω άκρα της αρκετά πιο αδρά και στιβαρά. Όσον αφορά τώρα το πρόσωπό της, δεν είναι ακριβώς αυτό το λαμπερό που παρουσιάζεται στις φωτογραφίες, αλλά δεν παύει να είναι γλυκό. Για να γίνω πιο σαφής, η εικόνα της παραπέμπει στις δεκάδες ελαφρώς νοστιμούλες στο πρόσωπο τουρίστριες βόρειας στιβαρής κατασκευής που συναντάμε στα λιμάνια και πέριξ της Ακροπόλεως των Αθηνών, ντυμένες με αμάνικο μπλουζάκι, σορτσάκι και πέδιλο, και ζαλωμένες με σακίδιο από το οποίο κρέμονται κατσαρολικά.

Οι προκαταρκτικές της φροντίδες, αν και ποικίλες όσο και μακρές σε διάρκεια, ήταν λεπτεπίλεπτες και άτονες. Ομοίως και η πεολειχία της. Ενώ ήταν βαθιά, υγρή, με εναλλαγές ρυθμού και παιχνιδίσματα της γλώσσας, απουσίαζε εντελώς η κραταιά αίσθηση και ήτο οιονεί απαθής. Κοντολογίς εξέλειπε παντελώς μια -έστω και προσποιητή- ζέση. Τα πράγματα άλλαξαν άρδην κατά την κολπική συνουσία, όπου στην στάση με τον τρόπο και ενώ άρχισα να ραπίζω ελαφρά τα δυο τροφαντά της ημισφαίρια, άρχισε να ξυπνά και να γίνεται ιδιαιτέρως συμμετοχική. Από εκείνη την στιγμή και μέχρι το τέλος τα πράγματα κύλησαν πολύ πιο ευχάριστα και μακράν πιο απολαυστικά.

Συνοπτικά τώρα, πρόκειται για μια ευγενέστατη αβρή και τρυφερή κοπέλα, χαμηλότατων τόνων και λεπτεπίλεπτων τρόπων. Σίγουρα όλα αυτά βοηθούν στο να “σπάσει ο πάγος” και να δημιουργηθεί τάχιστα ένα καλό κλίμα. Το ¨σημείο ζέσεως” της όμως (επιτρέψτε μου το αδόκιμον), βρίσκεται αρκετά ψηλά, και ούτως πρέπει να καταναλωθεί πολύς χρόνος και πολύ ενέργεια από την πλευρά του πελάτου προκειμένου να το επιτύχει και έτσι να λάβει αξιοπρεπείς υπηρεσίες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάρα
The Saint*
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
90
Likes:
31.952
Πόντοι:
24.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, panagos7, rodriguez65 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2015
δεν έκανες παιχνίδι στο σκαραβαίο να μην τρέχεις κιόλας?
21 Ιουλίου, 2015
Εξαιρετική η περιγραφή αγαπητέ ΆγιεΚαπέλο
21 Ιουλίου, 2015
ρε Saint, είσαι ά π α ι κ τ ο ς ...!
21 Ιουλίου, 2015
Ακριβεστατη η αυτοκριτικη σας και γλαφυροτατη η αυτογνωσια σας στη τριτη παραγραφο του κειμενου σας. Ως εκ τουτου να ευγνωμονειτε την εργαζομενη, η οποια κατεδεχθη να συνευρεθει μαζι σας κ να παυσετε να γκρινιαζετε σαν μωρο ...
(Updated: 22 Ιουλίου, 2015) 22 Ιουλίου, 2015
Ψυχής άκος η γραφή σας, εξαιρετική και πολυσήμαντη όπως πάντα.
23 Ιουλίου, 2015
«Σκαραβαῖος»: Ἐς ἀεὶ σταθερὸν σημεῖον ἀναφορᾶς. Καπέλο
B
bakalhs
24 Ιουλίου, 2015
Πέραν του προφανούς ευχαριστώ για την - όπως πάντα- εξαιρετική κριτική, chapeau για το "Σκαραβαίο".

Με αναγκάσατε να το ψάξω, τι διαμάντι είναι τούτο που αγνοούσα;

Δια τους λοιπούς, ως εμένα, αδαείς:

http://www.oneman.gr/keimena/diaskedash/nyxta/mhn-pareis-to-koritsi-soy-ston-skaravaio.2263874.html
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7