Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Καρινα μπηκε στο στοχαστρο απο μια προηγουμενη τσαρκα μου και την ειχα στα υποψην,σημερα ειπα να την δοκιμασω.
Η Καρινα ειναι αδυνατη ψηλη 1,76εκ με μακρυ καστανο μαλλι μικρο 1,5 βυζι ψιλοχανει καπως στη φατσα,το δυνατο σημειο της ειναι
τα ομορφα μακρια ποδια της και το καλοσχηματισμενο κωλι της,ειναι 26 ετων Ρουμανα.
Στο σαλοναρισμα ειναι λιγο σοβαρη και ξερη και δεν εκμπεμπει στον πελατη καποιον αισθησιασμο καποια πουτανια.
Μου μυριζε για φολα αν και ειχα διαβασει και αλλη καλη κριτικη κριτικη που υπαρχει για αυτην.
Τεσπα λεω ενα 10ρικο να το δωσω για την ψηλοκωλα.
Στο δωματιο ηρθε χαμογελαστη και ευδιαθετη με ρωτησε πως ειμαι τι κανω απο που ειμαι,ελληνικα δεν καταλαβαινει και πολλα,
μου περασε καποτα και αρχισε μια μετρια πιπα βαθια με ολιγον δοντι,πιο κατω δεν παει.
Την εστησα στα 4 οπου λογω υψους δε με βολευε να την γαμησω και επρεπε να την μονταρω στα μετρα μου, χτυπηματα αντεξε αρκετα δυνατα,
κρεμα δε φαινεται να ειχε το μουνι της που ηταν αρκετα στενο και στεγνο στην αρχη, πονουσε αυτη οπως και εγω,οι κραυγουλες εδιναν
και επαιρναν.Την γυρισα κανονικα οπου ξαπλωσα αναμεσα στις μακριες ποδαρες της και χουφτωνα οσο μπορουσα μπουτια γαμπες κωλομερια.
Δυνατο γαμησι και σε αυτη τη σταση με αρκετες κραυγουλες αλλα χωρις να με κοβει ή να κλεβει.

Συμπερασματικα η κοπελα προτεινεται για δυνατο γαμησι και για 69 το οποιο δεν τιμησα,αξιζει σιγουρα το 10ρικο για αυτα τα μακρια ποδια.
Σε γενικες γραμμες ειναι καθαρη εκτος τα μαλλια της που μυριζαν λιγο τσιγαριλα, η τσατσα δεν ενοχλησε αλλα δεν εκανα και πανω απο 10λεπτο.
ο χωρος καθαρος και δροσερος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Kαρίνα
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.930
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, alex2003, LanciaRallye037 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού