Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 35 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
εχουμε και λεμε!!!ΠΑΟΥΛΙΝΑ ψηλο κοριτσι καστανο...με φυσικη βυζαρα 3 νουμερο,απιστευτα στητη και καθολου χαλαρη...χαμογελο που τα σπαει,τρελα που δεν υπαρχει!!κολαρααααααα-ποδαρες-ναζι!!
η διαθεση της την οποια βλεπετε στο σαλονι δε σταματαει ουτε στο δωματιο...!!μπαινει μεσα με χαμογελο και ναζι,καρφωνεται επανω μου και αρχιζει και μου τον παιζει...την βαραω μπατσακια στο απιστευτο σφιχτο και στητο κολαρακι της!
μια με κοιταει σοβαρη, μια με ναζι, μια με χαμογελο!!!πιπα πολυ καλη με μπουκωματα στυλ καρμεν αλλα οχι υπερβολικη και ψευτικη ...χαλαρη πιπα οχι σφιχτη με σαλιο...στο γλυφομουνι μια χαμογελαει μια βογκαει!! που στο διαολο ηρθα στον τζεκιλ και χαιντ;
πρωτη σταση doggystyle!!αντεχει σφυροκοπημα και γουσταρει...2η σταση ιεραποστολικο το οποιο επρεπε να επιταχυνω ρυθμους για να γουσταρει...μπορει να ειναι ναζιαρα αλλα το αργο τεμπο δεν της αρεσει!!!εδω να επισημανω οτι την γλυφεις παντου-την ρουφας παντου αλλα φιλακια δεν αφηνει!!!στο τελειωμα μιλουσαμε και η διαθεση της ακομα εκει...!!!παω να παρω τα ρουχα μου τρεχει απο μακρια και με σκουνταει λες και παιζαμε ραγμπυ!!!γελαει...πεταγεται ξαναπανω μου και αρχιζει και με χουφτωνει!!!βρε φυγε της λεω θα κανουμε 2ο γυροοοοο!!!συνεχιζει να μην με αφηνει...βρε φυγεεεεε ειμαι με τα ρουχαααααααααααα!!(δεν μιλαει ελληνικα πολλα ουτε και τελεια αγλλικα,μια συνεννοηση την βγαζεις ομως)φευγωντας μου λεει -κολα το- και και πηδαει στον αερα λες και βαλαμε γκολ στο 90 και πηραμε κυπελο....θα ειναι εκει καθε μεσημερι μεχρι της 7...βγαινοντας καθισαμε στο σαλονι και ηρθε διπλα μου αναψε τσιγαρο και τα λεγαμε με την τσατσα !!!ειχε καιρο να ερθει κοριτσι με τετοια διαθεση στη πολη μας, την συνιστω ανεπιφυλακτα!!!και με το 30αρι μια χαρα ειναι δεν θα αλλαξει η διαθεση της μην το φοβηθειτε!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 20, 2015
Όνομα κοπέλας
Παουλίνα
jimiadis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
3.198
Πόντοι:
3.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού