Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εφυγα στοχευμενος για τη γλυκια μαντα στο πιπινου 65 ..αλλα στη θεση της ηταν μια αλλη..που απο την ξενερα ουτε που ηθελα να ακουσω ποια ειναι....τεσπα ειπα..και αφου εκαν μια γυρα στα γυρω τσαρδια,και δε βρηκα κατι αξιολογο να μου ικανοποιησει τις καυλες που ειχα....ξεκινησα για το εν λογω τσαρδι.....τη ναταλι την εχω δει σε πολλα μαγαζια στο παρελθον......γενικοτερα γυρναει αρκετα.....αλλα δε την ειχα προτιμησει ποτε...Η ναταλι λοιπον ειναι μια προτζιλφ κυρια..ισως στη 5 δεκαετια της ζωης της...ειναι ψηλη ξανθια με πολυ καλο κορμι για την ηλικια της μεγαλα χειλη...τσιμπουκοχειλα κοινως,και με μεγαλο της οπλο τον κωλο της τον οποιο επιδεικνυει,στο σαλοναρισμα,τουρλονοντας τον...αυτη τη φορα δεν εκανα πισω..εδωσα το πορνοχαρτονομισμα και προχωρησα στα ενδωτερα....δεν αργησε να ερθει....ηταν πολυ ευγενικη.....εβγαλε τα μαυρα εσωρουχα της αφηνωντας μονο το στριγκ της...επεσε απο πανω μου και αρχισε να με γλειφει σε ολο μου το κορμι....μεχρι και στα γονατα...επειτα προχωρησε πιο πανω..και αφου με ρωτησε πως θελω πιπα..αρχισε μια αργη υγρη στριφογυριστη πιπα οπως μου αρεσει.ταυτοχρονα εγω χαιδευα τη μουναρα της η οποια ηταν πολυ ανοιχτη και τριχωτη...δουλευε πολυ καλα τη γλωσσα της..μπορω να πω...εμοιαζε της τεχνικης σονιας της λεγαμενης βασιλισσας...ειχα σκοπο να γαμησω ομως στα 4 αυτη τη κολαρα που τοσα χρονια τουρλονει στα σαλονια που την εχω συναντησει.....η γλωσσα της αρχισε ομως πραγματικα να μοιαζει..μοτερ....φοβερη τεχνικη...οποτε ξανασκεφτηκα στιγμιαια..να κατσω και να την απολαυσω ως το τελος..δεν αργησε να ερθει.......με ρουφηξε μεχρι τελευταιας σταγονας...σιγουρα θα τη ξαναπροτιμησω για να δω πως ειναι και στα 4...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 19, 2015
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.399
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού