Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 304 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 560153
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με καυλωσε για τα καλα η κυρια. Γλυψιμο στα υπεροχα ποδια της και στο μυδι της κλεινοντας το κεφαλι μου μεσα στα ποδια (εκει ενιωσα οτι τελειωνε η ζωη μου). Μερικα φιλια στο στομα με λιγη γωσσα (ηθελα πιο παθιαρικα γλωσσιδια).

Πιπα δεν καταλαβα και πολλα γιατι ηθελα να τη γλυφω συνεχεια αλλα πιπωνε καλα. Ημουνα ορθιος στο κρεβατι με τα γονατα και καθως με πιπωνε με τα λυτα μαλλια της εγω θαυμαζα το χυμωδες πορνοσωμα της. Αυτη τη γυναικα αν τη δεις γυμνη ξυπναει το κτηνος μεσα σου. Θελεις να τη σκισεις και να τη γλυφεις μεχρι να σου δωσει κλωτσια στα αρχιδια.

Βυζαρες σιλικονατες αλλα ωραιες. Στα 4 εφτασε η καυλα μου στο Κιλιμαντζαρο. Εμπαινα αργα και βαθια και η κυρια το απολαμβανε και μου ελεγε να συνεχισω. Οπως εμπαινα μεσα στης αισθανομουνα τα αφρατα, ζουμερα, καυλιαρικα κωλομαγουλα της να με ακουμπανε απαλα και ηρεμα και εκει η καυλα μου ειχε γινει Πινατουμπο. Τελικα εχυσα μετα απο ωρα στα 4 κοιταζοντας το σωμα της απο πισω κανοντας ενα ωραιο αχλαδι με τη μικρη, στενη μεση της και την κωλαρα της να σε καυλωνουν.

Ωραιο προσωπο, μεγαλα σκιστα ματια.

Ανετα θα ξαναπαηγαινα μαζι της αλλα θελω να δοκιμασω κατι αλλα πορνιδια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζιζέλ
Υπουργός
Ανώτερος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.005
Πόντοι:
8.235
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού