Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 12 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επίσκεψη στο ποιοτικό κατά τα άλλα Στούντιο, που πολλές φορές έχει φέρει αστέρια για εργασία και γι αυτό δικαιολογεί μάλλον τα 40 ευρώ της επίσκεψης.
Παρ όλα αυτά όμως χθες δεν με έπεισε να περάσω μιας και εμφανίστηκε μια ψηλή ξανθιά(όνομα δεν είπε) με εμφανή κυτταρίτιδα, με φαινομενική βαρεμάρα και τίποτα που να υπόσχεται ότι θα περάσουμε αντάξια του αντιτίμου.....όταν πήγα είχε πελάτη οπότε και η τσατσά πήρε άριστα στην απασχόληση μέχρι να σαλονάρει η κοπέλα........ και αφού διαπίστωσα ότι δεν δουλεύει η Ανδριάννα κατέληξα στην Σάντρα σε άλλο στούντιο επί της Άβαντος που δεν υπάρχει στο site και είναι άριστη και φιλότιμη σε όλα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
428
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Δεκεμβρίου, 2015
Καλησπέρα φίλε μου. Αυτή η Ανδριάννα που αναφερεις είναι η Audrey μήπως ? Ειχα παει πριν 3 περιπου χρονια με αυτη την audrey και ειχα παθει πλακα. Επίσης μπορείς να δώσειλίγες λεπτομέρεις για την Σάντρα ή ακόμα και μία συντομη κριΜαλακίατικη ?
28 Μαΐου, 2016
Λύπη Τώρα μετά από τόσο καιρό τι σημασία έχει να απαντήσω, μιας και δεν την είδα την ερώτησή σου φίλε και μόνο συγγνώμη μπορώ να ζητήσω. Δεν νομίζω ότι είναι σωστό να κάνω κριτική άλλου καταστήματος σε πεδίο άλλου καταστήματος. Ίσως θα πρέπει το σάιτ να κάνει μια επίσκεψη στο νέο στούντιο και να ανοίξει δικό του προφίλ. Απ ότι βλέπω όμως η Ανδριάννα ξαναήρθε αλλά δεν κέρδισε τις εντυπώσεις του συναγωνιστή, ίσως και γιατί η κριτική του καθενός είναι και θέμα χημείας του με την κοπέλα.....αν είναι πάντως αυτή που περίμενες δεν θα χάσεις με μια επίσκεψη.....εγώ δεν θα χάσω την ευκαιρία όταν με ξαναφέρει η δουλειά στην Αλεξανδρούπολη να περάσω απ το αξιόλογο κατάστημα. Συγγνώμη και πάλι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2