Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Σαββάτου προς Κυριακή στις 01.15 . Βόλτα στην 3η βάρδια σε όλα τα σπιτάκια που ήταν ανοικτά σε Κολωνού και Ιάσωνος . Κατέληξα εδώ . Την Μανταλένα την πρωτοείδα στις 28/6 να δουλεύει στο Κολωνού 23 , μου είχε κάνει εντύπωση τότε μελαχρινό τούμπανο με πολύ ενδιαφέρων κωλάρα και 2.5-3άρια βυζιά , τότε αν δεν είχα καταθέσει ήδη, θα πέρναγα. Περίμενα στο σαλόνι αρκετή ώρα με τον καραφλό τσάτσο που μοιάζει για Αιγύπτιος να μην μιλάει καθόλου , στο σαλόνι πολύς κόσμος. Από το δωμάτιο ακούστηκε φασαρία και ο υπηρεσίας πήγε να δει τι τρέχει . Δεν καταλάβαμε τι έγινε αλλά η Μανταλένα βγήκε νευριασμένη , με τα πολλά ήρθε μέσα στην ξινίλα στο σαλόνι , με τα ίδια μαύρα εσώρουχα που φορούσε όταν την είχα πρωτοδει…. Ο υπηρεσίας την παρουσίασε σαν Μαρινέλα μίας και μπερδεύτηκε . Όλοι έφυγαν εγώ πλήρωσα και πέρασα.

Πέρασα στο δωμάτιο στο βάθος του διαδρόμου διπλά αριστερά από το κουζινάκι , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , μετά από κάνα πεντάλεπτο ήρθε στο δωμάτιο εμφανώς νευριασμένη και αμίλητη . Μέσα μου πίστεψα ότι την πάτησα αλλά βέβαια δεν θα κάτσω να κλαφτώ για ένα δεκάευρω. Πρέπει να είναι Ρουμάνα , ελληνικά δεν κατάλαβα αν μιλάει ή αν δεν ήθελε να μιλήσει. Γενικά σε ότι την ρώταγα για να σπάσει ο πάγος δεν απαντούσε.

Ξάπλωσε δίπλα μου χωρίς να βγάλει τα εσώρουχα της, έπιασε το πούτσο μου και άρχισε να μου τον παίζει , επιχείρησα να της βγάλω το σουτιέν για να χαρώ τις βυζάρες της αλλά μου έσπρωξε το χέρι . Πέρασμα προφυλακτικού σε ημισηκωμένο πέος , πίπα αερόπιπα μερικών δευτερολέπτων και ξάπλωσε ανάσκελα χωρίς να βγάλει ούτε το στρίνγκ της απλά το παραμέρισε , της είπα να στηθεί στα τέσσερα το έκανε ράθυμα , έχει υπέροχο κώλο , αρχικά στήθηκε καλά αλλά στην συνέχεια τραβιόταν προς τα μπροστά , την τράβαγα ξανά σε κατάλληλη θέση για να μπορώ να γαμίσω αλλά ξανά τα ίδια , εντάξει δεν κάθισα να χαλαστώ και της είπα ότι μπορεί να φύγει.

Σηκώθηκα πλύθηκα και την άκουσα στον διάδρομο να έχει έναν έντονο διάλογο με τον υπηρεσία και μετά από λίγο αυτός μπήκε στο δωμάτιο χωρίς μάλιστα να χτυπήσει πόρτα…. Όλα καλά? με ρώτησε , μια χαρά του απάντησα μίας και δεν είχα όρεξη για κουβέντα , πιο πολύ με πείραξε που ήρθε ο υπηρεσίας στο δωμάτιο και δεν πρόλαβα να τραβήξω φωτογραφίες των ανακαινισμένων εδώ και καιρό δωματίων….κρίμα το κορμί .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Μανταλένα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.684
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, alex2003, @.Dod0s και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού