Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επισκεψη στην Τζαστιν, παντα την εβλεπα την γυναικα, και παντα δεν περνουσα, σαν πιπινοφαγος. Μεγάλο χαμόγελο Αυτο το βραδυ αν επεφτα πανω της αντι της μικρης Ιουλιας, θα πηγαινα στο αλλο ακτο να μου φυγει η απορια, η Τζαστιν γνωμη μου ειναι το Νο1 μιλφ σε εμφανηση στην πιατσα αυτη την στιγμη, εμφανησιακα ειναι καστανοξανθη, ομορφο ψιλοαγριο προσωπο, βυζακι μικρο φυσικο λαχταριστο με μεγαλη ρωγα, ΚΩΛΑΡΑ.!! γενικα εχει σωμα που δεν ξεφευγει και στα συν το ομορφο μικρο μουνακι της. Πληρωσα για ελευθερο στοματικο, και βουρ στο δωματιο, πετσετα προσφερθηκε απο την τσατσα, το δωματιο καθαρο χαρτι στην θεση του ολα καλα.
Η Τζαστιν δεν αργησε και με το που ηρθε την επεσε στο κρεβατι, πολυ επικοινωνιακη, συνεργασιμη, προκαταρτικα προσφερε, ο χρονος δεν εδειξε να την απασχολει, η πιπα της απλα για σεμιναριο.!! Ναι! θα μπορουσα να τα αφηνα στο στομα της χαλαρα.! αν το δεχοταν, οχι οτι την ρωτησα, αλλα ηθελα να μπω μεσα στην μουναρα της.!! στα πλυν τα αρχιδακια τα απαξιωσε, ουτε ενα χαδακι.!! Λύπη Στα μπουτακια παρατηρησα εχει λιγο κυταριτιδα, τοσο οσο πρεπει να υπαρχει, καυλα.!!! Στο σεξ η συμετοχη της ηταν πληρης, τα εβγαλε τα λεφτα της, ειχα και βαρη φορτιο μεσα μου και λιγο η πιπα της που με εφερε στα ουρανια εεε της τα εδωσα στην 2η σταση ιεραποστολικα να με κλειδωνει μεσα στην μουναρα της στραγγιζοντας και την τελευταια σταγονα και να με κραταει ετσι μεσα της για λιγο. Γλώσσα
Καλη περιπτωση η Τζαστιν, ειναι γυναικα επαγκελματιας, ξερει τι θελει ο πελατης και για ποιο λογο πληρωθηκε, μπηκε στα στανταρ μου, και επετε συνεχεια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2015
Όνομα κοπέλας
Τζαστίν
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.137
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουλίου, 2015
συμφωνώ καιεπαυξάνω για τις υπηρεσίες της Ναι!
αν οι κοπέλες στα σπίτια είχαν το 50-60% της συμπεριφοράς της, ολοι αντρες στη θεσσαλονίκη θα ήταν με ένα διαρκές χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1