Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ο δεύτερος γύρος αποτελείωσε εμένα και την Ντόνα!Μεγάλο χαμόγελο
Περασμα με το απλό των 30€!Ματάκι
Εισέρχεται το μωρο στο δωμάτιο ! Ευδιαθετο πανω στο κρεβάτι τελείως γυμνό το μωρο μιλουσαμε για διαφορα. Να την φιλαω ταυτοχρονα παντου και τις λεω ξαπλωσε μωρο μου να σε κανω μασαζακι !Γλώσσα
Το μωρο εχει κοκκινισει λιγακι απο τα λιγα μπανια που εχει κανει και ηταν γκαβλα το δερματακι της.
Να καθομαι πανω στην κωλαρα της, αφου την φιλησα πρωτα δεοντος με το μωρο να γκαβλωνει!Έρωτας
Πίπα πολλά παιχνίδια με την γλωσσά !Κουλ την γυρναω στα τεσσερα και την ξεκιναω ρομαντικό γαμησακι με ελαφριές σφαλιαριτσες στην κωλαρα της! Την γυρναω σε ιεραποστολικό οπου την γαμησα Πόλυ αισθησιακά και ρουφηγματα στο λαιμό της! Εκεί με λέει το μωρο ήπιες μωρο μου!Προσκύνημα
Ε! Τις λέω κάτι λιγα....Μεγάλο χαμόγελο Με αλλάζει αύτη και έρχεται απο πανω μου με γαμησε παρακρατικα το μωρο σε αυτήν στάση και ιδρωσε και κουράστηκε!Γλώσσα Εκεί λέω Ελα μωρο μου θα τα δεις όλα τώρα!ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης την γυρναω σε ιεραποστολικό με πολύ δυνατό ρυθμο την σφυροκοπησα την μουναρα της και εφτασα στο τέλος με κιλά ιδρώτα και απο τους δυο μας αφημένα στα σεντόνια!Ναι!

Μιλησαμε και με χαιρετησε το μωρο που αλλου......Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 15, 2015
Όνομα κοπέλας
Ντόνα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.322
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2015
"Εκεί με λέει το μωρο ήπιες μωρο μου"
"Ε! Τις λέω κάτι λιγα...."

axaaaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxa Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1