Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Sex Studio 304715
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Προσπαθησα να κλεισω ραντεβου με κατι ανεξαρτητες που βρηκα αλλα δεν τα καταφερα, οποτε αφου ειδα την Αλισα σε βαρδια πηγα γι'αυτην. Την ειχα ξαναδει σε τσαρκες και μου ειχε κανει εντυπωση. Μαζι της η Κειτυ, με την οποια επισης ειχα πολυ ωραια συνευρεση, αλλα σημερα η αλλη ηταν στοχος. Ισως και οι δυο μαζι να ειναι πολυ καλο διδυμο!
Πρωτα φορα στο συγκεκριμενο χωρο για εμενα, πολυ ομορφος και προσεγμενος. Βεβαια καρφωμα οταν μπαινεις, αναλογα την ωρα φανταζομαι, αλλα οταν πηγα αισθανθηκα να με κοιτανε δεκαδες ματια! Τα δωματια ευρυχωρα, με φουλ εξτρα, μεχρι και υγρο για καθαρη αναπνοη ειχε. Η τσατσα μια χαρα. Παρηγγειλα αυταρχικο και μπηκα για μπανιο.
Ηρθε το μωρο υστερα απο λιγο, (ειχε δωματιο πριν και μετα απο μενα-καταρραμενη κριση!)ειναι η κοπελα οπως τη βλεπετε στις φωτογραφιες, αλλα κοντουλα, 1,60 περιπου. Φοραγε βεβαια καυλογοβες που την ψηλωνανε, τις οποιες της ειπα να μην βγαλει κι απ'οτι καταλαβα ουτε αυτη ηθελε να τις βγαλει και με καυλωσε... Ειναι ισως πιο ομορφη απο κοντα, χαμογελαει αρκετα και ειναι πολυ γλυκια αλλα και προστυχη μαζι. 35 νουμερο παπουτσι, πελμα με φλεβιτσες, κωλαρα, επιπεδη κοιλια, πλαστικα βυζια λιγο σκληρα αλλα πολυ ωραια στην οψη. Λιγο χοντροκομμενες γαμπες, τελεια αποτριχωμενες και μαλακες, το βασικο βεβαια ειναι το ομορφο της προσωπο το οποιο σε κανει να ξεχνας τα μικρα της ψεγαδια..... Η κοπελα ειναι μπιμπελο, 9,5 πιστευω.
Συζητησαμε τα του προγραμματος και αρχισαμε. Επεσα να της γλυψω τα ποδια κι αυτη συμμετειχε με κινησεις, μου τα εφερνε στο προσωπο και αλλα τετοια, ηταν πολυ χαλαρη. Μετα αρχισε να μου βαζει δαχτυλο. Με πολυ καλη τεχνικη! Υστερα απο λιγο παιξαμε με το στραπ, σε 3 στασεις, με την τελευταια αεροπλανικη να μου το καρφωνει και να με παταει στα μουτρα κι εγω να χυνω δυνατα...... Χαλαρη κουβεντουλα και χαιρετουρα οταν μπηκα για μπανιο. Επικοινωνια στα ελληνικα, ειναι λεει 4 χρονια Ελλαδα.
Σε γενικες γραμμες προκειται για μια συνευρεση που θα θυμαμαι κι ελπιζω να επαναλαβω!
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίσα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, sarouman

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού